Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Régi motornál mit gyanítsak...

Régi motornál mit gyanítsak az "indítani nem próbáltam" című lemeznél?

Figyelt kérdés
Rengeteg hirdetésben írják ezt. Egy-két látványra gusztább példány hirdetőjét felhívtam és kitérnek a válasz elől. Elvárnak többszázezres összeget úgy, hogy még a motor hangját sem hallhatom. Az más, ha kopott a váltó vagy a kuplung és ezért nem mehetek vele, de hogy el se lehet indítani... Nekivágjak így is többszáz kilométeres kerülőknek vagy érdemes továbbkutatni?

2018. nov. 10. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megpróbálja beindítani. Mindenki. Legyen kevés vagy sok eladó (pl robogóm), az első lépés, hogy mindre rárugik és az alapvető dolgokat, mint gyujtás, benzin megnézem. Tíz éve kb riminiből hordtuk be dzázszàmra a robogókat, alapvető volt, hogy mindet megoróbáltuk beindítani. Ami nem indult az alapvető hibaforrások feltárása, esetleges orvoslása után, ahhoz odaírtuk, hogy nem indul (szikra-benzin stb van). Szóval az inditani nem próbáltammal szerintem valami nagy hibát akarnak leplezni.
2018. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is az lenne az első, hogy beindítom. Ha el akarnám adni, akkor karburátor pucolás-állítás, gyújtás ellenőrzés az alap lenne, hogy legalább beinduljon a gép.
2018. nov. 10. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"Indítani nem próbáltam" = Próbáltam indítani, de az istennek sem akart beindulni.
2018. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!