Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már másodjára bukok meg KRESZ...

Már másodjára bukok meg KRESZ vizsgán 1 pont híján, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom a szituációkat, tudom a táblákat még is apróságokon mindig elcsúszok és megbukok. Mindkét próbálkozásnál 1! pont kellett volna, hogy átmenjek. Mi az isten csináljak??? Egyáltalán mit csinálok rosszul? Valami trükk, tipp, csodakönyv ajánló, hogy átmenjek?

2018. nov. 22. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Én a helyedben vinnék magammal otthonról 1 pontot...
2018. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem az az egy pont szamit, hanem a +10 pont. Vizsga vegen megnezed mit hibaztal es azt a temakort ujraolvasod. E-learning ha van egyszerubb a temakor szerinti tanulas.
2018. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Tanulj, tanulj....


Elsőre én is megbuktam, 1 pont kellett volna.

Ezen annyira felmérgeltem magam, hogy utána rongyosra tanultam a KRESZ könyvet és másodjára hibapont nélkül mentem át :D


Szóval tanulj, szerintem könyvből mert az talán jobban megmarad az emberben.

2018. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én kétszer buktam, egyszer 4 ponttal, egyszer meg azt hiszem, 3-mal, nem tudom pontosan, de én nekem nagyon kevésen múlott.


harmadjára átmentem.


harmadjára már a szívatós kérdéseket is kívülről tudtam.

2018. nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mondjatok egy példát szivatos kérdésre, ami szerintetek kreszben az? Nagyon kíváncsi vagyok már, hogy min lehet elbukni amikor egy szabálygyűjteményt kell csak tudni.
2018. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Még egy kérdés, én e-titánról tanultam, de nincs kedvem 10000 Ft-ért hosszabbítani, milyen könyvből tanul mindenki KRESZ-t, amivel tényleg át lehet menni? Van valami hivatalos kiadvány?
2018. nov. 27. 20:35
 7/7 anonim válasza:
Én is e-titanrol tanultam én azt a tippet tudom adni, hogy csak a vizsgakérdéseket csináld semmi mást. Én minden nap 5-6 vizsgát csináltam, az elején nagyon nem ment, de aztán folyamatosan 70 pont fölött teljesítettem a próbavizsgákat, akkor tudtam, hogy menni fog élesben is. Mondjuk, ha már letanultad a 36 órát akkor nem tudom...én hosszabbítanék csinálnám a vizsgakérdéseket, nem a lecke végén azt a kis 10kérdéses hülyeséget hanem a 75 pontosat! Vizsgám egyébként elsőre meglett 75/73 sok sikert
2018. dec. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!