Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogsihoz az alkalmassági...

Jogsihoz az alkalmassági vizsgálatot a KRESZ tanfolyam kezdete előtt mennyi idővel kell megcsináltatni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 15:32
 1/4 anonim válasza:
100%

Ez nem tartozik a gyerek vállalás nevelés témakörben...


Azt hiszem 10 évig érvényes az alkalmassági

2018. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy tudom hogy megcsinálod azt 10 évig jó. Idősebb korban ez egyre jobban csökken.
2018. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már beiratkozásnál vittem magammal. Szóval csináltasd meg előtte legalább nem kell majd vele foglalkoznod. Van olyan suli ahova beiratkozásnál már kérik.
2018. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az autósiskolák szeretik, ha már beiratkozás előtt el van intézve az alkalmassági vizsgálat, mert akkor egyszerűbb nekik az ügyek intézése.

Egyébként tényleges vezetés előtt kell az orvosi alkalmassági, ha jól tudom, csak arra kell, hogy a vezetési kartonodat elkészítse az oktató, akit választani fogsz.


Én azt javaslom neked, hogy mindenféleképpen csináld meg az orvosi alkalmasságit. Nem egy komoly dolog, az egész lényegében arról szól, hogy az orvos megkapja a vizsgálat díját. Általában rendelés után meg is vár az orvos, hogy kitöltsed a kérdőívet és megvizsgáljon. Jobb, ha megvan csinálva már az elején az alkalmassági, mert akkor biztos nem feledkezel el róla a jogsi szerzés közben.

2018. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!