Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miben másabb vezetni egy...

Miben másabb vezetni egy autóbuszt mint egy teherautót?

Figyelt kérdés
Év elején szereztem jogosítványt C kategóriából és jelenleg csinálom D kategóriát autóbuszból. kresszen túl vagyok már vezetésre várok és ezért érdekelne mire számíthatok miben másabb mire kell jobban odafigyelni??

2018. dec. 13. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kormányzott kerék jóval hátrébb van, fordulásnál tud mókás lenni, ha teherautóhoz szoktál.

Kb először elviszed magaddal az összes közlekedési táblát, lámpástul. Eleinte az oktató az öledben akar ülni, ne lepődj meg rajta. :)

2018. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon furcsa, amíg megszokod vele a kanyarodást, a nagyon hátratolt első tengely miatt. De ha erre ráérzel, akkor igazából utána könnyebb, mint a teherautót vezetni szerintem.
2018. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az extra nagy túlnyúlás elől és hátul is
2018. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 imnard ***** válasza:
Jó téma, jövőre én is erre készülök!:) Izgalmas lesz úgy látom:)
2018. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban kell figyelni hogy ne kelljen hirtelen fékezni.
2018. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!