Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Etitán, vizsgajelentkezés...

Etitán, vizsgajelentkezés probléma. Folyamatban-t ír ki már egy hónapja, és holnap lenne a vizsga (? )

Figyelt kérdés

Etitánban jelentkeztem vizsgázni, kb egy hónapja. Kiválasztottam az időpontot, a helyszínt is, de még mindig azt írja ki, hogy folyamatban... és sárgával van jelölve.


A lap aljára oda is van írva, hogy ,, sárgával jelölt sorban található dátum csak tervezett dátum, ettől a végleges eltérhet!"

Ez szép és jó, de már egy hónapja van így, és holnap lenne az időpont. Nem értem miért nem bírálják már el, mennék vizsgázni, de ezekre nem lehet számítani.

Mit tehetek?


2018. dec. 28. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a te helyedbe a suliba jelezném...mondjuk miután én végeztem az etitánba szóltam a suliba is egyből :)
2018. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!