Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meddig lehet a vezetést elhuzni?

Meddig lehet a vezetést elhuzni?

Figyelt kérdés
Áprilisban lesz egy éve hogy elkezdtem vezetni. Az oktatóm azóta kisebb nagyon megszakításokkal mindig megszakítja a vezetés. 1x volt már vizsgám de nem sikerült azóta alig vezettem nem nagyon hív az oktató. NEm vagyok vmi jó tanítvány, és biztos fogjátok mondani akkor hagyjam is abba de sok pénzem van benne. A lényeg meddig húzhatja így el az oktató a következő vizsgámig? nem fogok kiesni az időből?
2018. dec. 30. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, mi az, hogy az oktató "nem hív"?


Nálam alapból úgy volt, hogy az oktató óra elején-végén már kérdezte is a következő időpontot, direkt kértem is, hogy így legyen és előre 1-2 héttel de minimum 1 órával be voltam írva vezetésre. Ha valami neki vagy nekem közbe jött, akkor is azonnal fixáltuk a következő lehetségeset.

2018. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tothp ***** válasza:
47%

a kresz vizsga dátuma utáni egy éven belül forgalmi vizsgát kell tenni.

pénzed áll benne. kell a jogsi. hívd te.

2018. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kresz vizsgától számított 2 éven belül kell sikerülnie a forgalmi vizsgádnak. (amikor jelentkeztél, nem olvastad el, mit vállalsz?)

A nem hív az oktató-t én se értem. Ha nem beszéltetek meg következő időpontot, hívd te őt.

2018. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok. Tuti két év, a párom idén szerezte meg a jogsiját, másfél héttel a kresz vizsgája 2. évfordulója előtt.
2018. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

egyszer volt,hogy nem tudtunk kövi órát vezetés végén megbeszélni. én hívtam később az oktatót

Amúgy neked kellene hívogatni őt,ha vezetés után nem egyeztettetek időpontot és nem neki téged

De ha az oktató soha nem ér rá meg lemondja stb akkor másik kell.

2018. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A sikeres kresz vizsgától számítva 2 éved van a forgalmi vizsgára.

Ha nem hív, akkor hívd te őt.

Ha nem tud legalább heti 1 alkalmat vállalni, akkor válts oktatót.

Ne felejtsd el, hogy te vagy a "fizető vendég", ne hagyd, hogy hülyének nézzenek.

2018. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tothp ***** válasza:
Köszi a helyreigazítást.
2018. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
2019. jan. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!