Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bárdi autónál vásárolt terméke...

Bárdi autónál vásárolt terméket másik üzletben is visszavesznek?

Figyelt kérdés
Másik városra gondolok. Sajnos rossz típusú terméket vásároltam, ami koszos lett, én hülye meg nem takarítottam meg, tehát ráfogták, hogy szerelve volt, nem veszik vissza. Azóta természetesen lemostam, hibátlan. Másik szaküzletükbe foglalkoznának vele?
2019. jan. 11. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
És miért kell ezért másik városba menni?
2019. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván azért kedves első válaszoló mert oda már visszavitte és tisztán se vennék vissza ha előtte már koszosan odavitte.
2019. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, visszaveszik, mindegy melyik üzletbe viszed be
2019. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Mert gondolod ki van rakva az arcképe a pénztár fölé, hogy "ettől az embertől ne vegyenek vissza terméket" vagy hogy képzelted a dolgot?
2019. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Imádom mikor ezen az oldalon nem a kérdésre válaszolnak, hanem a kérdésben lévő miértekre akarnak választ. Azért nem oda akarom visszavinni, mert úgy 120 km-re vagyok az üzlettől.

Persze ebbe is bele tudtok kötni, látom előre: Miért nem vitted hamarabb vissza, mikor még ott voltál?

Mert amint beszereltem a passzoló alkatrészt, azonnal le kellett mennem a gyakorlati helyemre, ahol most a gyakorlati időmet töltöm és csak 1 hónap múlva megyek vissza abba a városba, ahol vettem a terméket. :)


Hármasnak köszönöm a választ!

2019. jan. 11. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Akkor írom a hivatalost.

Ha nem interneten vásároltad, akkor sehova nem viheted vissza. Sem abba a boltba, ahol vetted, sem más helyre. Egy percre a fizetéstől sem.

Internetes rendelés esetén a kézhezvételtől számítva 14 nap áll rendelkezésedre, hogy meggondold magad, de a termék nem lehet használt. Pl. a cipőt a szobában felpróbálhatod, de ha elmész benne színházba, szorít, már nem kell visszavenniük.

Autószereléshez nem értek, de szerintem nem kell beszerelni ahhoz, hogy kiderüljön, nem abba a kocsiba való. Mivel a termék állapota már nem felel meg az elvárásoknak.

2019. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

No és ez a Bárdi oldaláról van, tehát nem általános:

„Amennyiben személyes átvétellel vásárolta, úgy a vásárlás helyére kell a visszárut személyesen visszavinni.”

[link]

2019. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Fékpofákról van szó egyébként, nem néztem eléggé utána a méreteknek. A fékpofa 200-as dobátmérőhöz volt való, nekem viszont 180-as van. (belepróbáltam, nem passzolt, csak koszos lett :) )

Nem nagy összeg, 4-5 ezer forint, de annak semmi értelme, hogy áll a szekrénybe.

2019. jan. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!