Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Trabant vagy Lada? Szerintetek...

Trabant vagy Lada? Szerintetek melyik éri meg vagy mivel jobb mint a másik? Többi lent

Figyelt kérdés

Tudom nem mostani darabok és majd szeretnék a jövőben autót vásárolni.

Vagy egy 601e601es trabiban vagy egy 1200ladaban gondolkozom

Az ezeröcsi is jölenne de az rengeteget zabál

Mik az érvek egyik másik mellett?


2018. okt. 30. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A Lada luxusautó a Trabant mellett, legalábbis szerintem. Normális motor, 4 hengerrel, 4 ütemmel, hátsókerékhajtás, ami előny a kormányzásnál, normális helykínálat, kényelmes ülés, jó váltó. Az ezeröcsi a tuti amúgy, hobbiautónál nem úgyis mindegy a fogyasztás?
2018. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hobbiautó lenne első kocsinak venném
2018. okt. 30. 00:39
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

A Trabant manapság ritka látvány, Lada akad a mai napig. Persze egy jól karban tartott példányt mindkettőből megnéznek.


Összességében viszont minden szempontból Lada. Nagyobb, kényelmesebb, erősebb. Olyan autó, amivel el lehet közlekedni és "hajtani" is lehet.


Bár összességében én azért egy fokkal újabb autóban gondolkoznék, amiben akad légzsák, klíma, egyéb extrák.

2018. okt. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ladából sem oylan könnyű már szerezni, ami olcsó az nagyon rossz álapotban lesz, többszörösét kellene rákölteni, hogy használható legyen hétköznap, ami pedig szép állapotban vannak annak az ára is ahhoz mérhető, tekintve, hogy már erősen benn vannak a veterán korban, és megvan a kultusza is.
2018. okt. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Én is úgy gondolom, hogy ha nem hobbiautó, amit imádnàl bütykölgetni, akkor nem jó ötlet ma màr egyik márka sem, mert csak végtelenül leharcolt vagy épp ellenkezőleg: nagy becsben tartott és így relatíve drága példányokat fogsz találni.
2018. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
0%
Azért 2018-ban valaki komolyan itt tart,hogy első autónak ladát vagy trabantot......biztosan nagyon komoly lehet a kerdes....főleg így hajnal fél 1-kor kiírva.....főleg a fogyasztásra kihegyezve.....
2018. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Én egy Trabi kombit javasolnék. Ha fogyasztást nézünk a trabi mindent ver. A kombinak ráadásul hatalmas csomagtere van.

A Trabit olcsó fenntartani, csak a karbit kell profin beállítani. Biztonsági szempontból mind a kettő pocsék. Még a Lada is. (Megjegyzem a Trabit könnyebb beszerezni...)

2018. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat igen a lada jobb kényelmesebb és gyorsabb égy ugye bár többet is fogyaszt de viszont a trabantban van valami egyszerüen megmagyarázhatatlan ami elvarázsol ugyan csak a ladában is
2018. okt. 30. 10:02
 9/9 veterán vas ***** válasza:
Ha nincs egy jól fölszerelt garázsod, hozzáértésed, pénzed, türelmed, és szabadidőd, akkor a 30 évnél idősebb autót hanyagold.........
2018. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!