Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Városmajori Szívklinika...

Városmajori Szívklinika közelében 1 napos parkolás valahol?

Figyelt kérdés

Üdv!


Úgy hozta a sors, hogy lesz egy szívműtétem a városmajori klinikán ahol bent kell majd maradnom 24 órát megfigyelésen és addig az autót le kellene tennem valahol a közelben.


Saját parkolójuk sajna nincs és a környéket sem ismerem illetve a neten sem találok infót.


Tudom, hogy a Gaál József utca a felétől már ingyenes illetve az Acsády Ignác utca is de egyszer már voltam fent és lehetetlen volt ott megállni, csak fizetősben tudtam, az meg elég necces lenne 24 órára...


Esetleg valaki tud a közelben (max. 500-600m-re) ingyenes vagy akár fizetős napi parkolást ahol nem 9e ft-ra jönne ki egy napos parkolás?


Bármilyen segítséget, tippet szívesen fogadok!

Köszönöm!


2019. jan. 12. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Határőr utcában szoktam parkolni, a Ráth György utcáig eddig mindig találtam parkolóhelyet.

Esetleg a Pethényi utat is megpróbálhatod, meredek zsákutca, ott is szokott lenni hely.

2019. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!


Nekem múltkor a határőr úton nem volt szerencsém a hegynek felfele, lefele nem néztem mert késésben voltam.


Na majd ha megyek akkor hamarabb megyek, hogy legyen idők parkolóhelyet keresgélni, legrosszabb esetben marad a Pethényi zsákutcája :)

2019. jan. 12. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg még azt lehet, hogy az Akadémia villamosmegállónál, a P+R parkolóban rakod le az autót, ahonnan a 129-es busszal vagy a villamossal közelítheted meg a szívklinikát.
2019. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!