Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Városmajori Szívklinika közelében 1 napos parkolás valahol?

Üdv!

Úgy hozta a sors, hogy lesz egy szívműtétem a városmajori klinikán ahol bent kell majd maradnom 24 órát megfigyelésen és addig az autót le kellene tennem valahol a közelben.

Saját parkolójuk sajna nincs és a környéket sem ismerem illetve a neten sem találok infót.

Tudom, hogy a Gaál József utca a felétől már ingyenes illetve az Acsády Ignác utca is de egyszer már voltam fent és lehetetlen volt ott megállni, csak fizetősben tudtam, az meg elég necces lenne 24 órára...

Esetleg valaki tud a közelben (max. 500-600m-re) ingyenes vagy akár fizetős napi parkolást ahol nem 9e ft-ra jönne ki egy napos parkolás?

Bármilyen segítséget, tippet szívesen fogadok!

Köszönöm!

jan. 12. 19:12  Privát üzenet  

A válaszok

Én a Határőr utcában szoktam parkolni, a Ráth György utcáig eddig mindig találtam parkolóhelyet.

Esetleg a Pethényi utat is megpróbálhatod, meredek zsákutca, ott is szokott lenni hely.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 19:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Nekem múltkor a határőr úton nem volt szerencsém a hegynek felfele, lefele nem néztem mert késésben voltam.

Na majd ha megyek akkor hamarabb megyek, hogy legyen idők parkolóhelyet keresgélni, legrosszabb esetben marad a Pethényi zsákutcája :)

# 2/3Időpont jan. 12. 20:41 Privát üzenet
Esetleg még azt lehet, hogy az Akadémia villamosmegállónál, a P+R parkolóban rakod le az autót, ahonnan a 129-es busszal vagy a villamossal közelítheted meg a szívklinikát.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 21:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most költöztem Ferencvárosba. Van rá mód, hogy tudjak parkolni a ház előtt?
Milyen app-ot/honlapot használnak a parkolóörök?
Erdelybol zavarnek! Hajduszoboszlon egy fizeteses parkoloban allitottuk meg az autot, egesz napos jegyet valtottunk csak rosszul tettuk be, irassal lefele! Kaptunk felszolitast...
Mennyibe kerül egy egész napos parkolójegy Miskolctapolcán?
A debreceni egyetem klinikáján hogy a legolcsóbb egy egész napos parkolás? Gyereket műtik és egész nap ott leszek vele szeretném ha minél olcsóbban megoldani a kocsi parkolást de...
Ferihegyi több napos parkolásra melyik a legjobb hely?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!