Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga után mehetek...

Elsősegély vizsga után mehetek egyből okmányirodába, vagy várnom kell pár napot a jogsiigénylés előtt? A többi vizsga nyilván már megvan.

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire szeretnél várni? Vizsga végén a kezedbe kapsz egy lepecsételt szarságot, és már mehetsz is csináltatni.
2019. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyből mehetsz
2019. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

második vagyok

Kicsit bővebben:

Sikeres forgalmi után 4 nappal már minden dokumentum a rendszerbe,így onnantól kiadják a jogosítványt az okmányirodába.Persze csak akkor ha az elsősegély vizsgás papírt bemutatod az okmányirodába. Most ebből volt kavar,hogy nem kell elsősegély vizsga..közbe csak a közlekedésinél nem kell bemutatni,így már nincs az,hogy ha utolsónak teszed le akkor bemutatod és onnantól 4 nap.

2019. jan. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol azt mondják, hogy 3 munkanapot kell várni, de én másnap már mentem csináltatni.
2019. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!