Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ vizsga nektek hanyadjára...

KRESZ vizsga nektek hanyadjára sikerült?

Figyelt kérdés
Néhány nap múlva lesz a KRESZ vizsgám, és kicsit aggódom, hogy nem megyek át. A tesztjeimen zömmel a 65 pontos határon táncolok, +/- néhány pont. Szerintetek gáz lenne ha megbuknék?

2019. jan. 5. 21:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Igen, gáz lenne.

A KRESZ-hez nem kell tehetség, vagy szerencse, szabályok, amiket meg kell tanulni és kész.

Egyébként elsőre, max pontszámmal mentem át (15 éve)

2019. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
B,C elsőre. B-nél 74 pontom lett, kb 15 perc alatt végeztem, C-nél pontokra már nem emlékszem, de egy B kategóriás végzett előttem, szóval mindkettőt elég hamar megcsináltam. Nem nehéz megtanulni, megérteni. Nyugi, menni fog! 19/F
2019. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Elsőre, 72 ponttal, 13 perc alatt.
2019. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Elsőre
2019. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Elsőre hibátlan lett.
2019. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Régen katonaságnál elsőre.

Aki megbukott jó ideig nem kapott eltávot.

2019. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Elsőre, C nél is.
2019. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%

Elég gáz dolog már a KRESZ vizsgán megbukni. Hiszen gyakorlatilag teljesen "ésszerű" az anyag. Az oktatási anyag is kifejezetten jó, már már-önismétlő.


A fő pontokat amúgy is a 3 pontos forgalmi helyzetek adják. Azokat meg egyszeri átnézéssel, józan paraszti ésszel is érteni lehet.

2019. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre átmentem, 1 pontot veszítettem, én végeztem elsőként (kb. 10-12 perc alatt). Tanulni kell, és ami még fontosabb: ÉRTENI kell. Gyakorolj minél többet,és figyelj arra hogy ne csak rutinból válaszolgass, hanem tudd hogy miért az a helyes válasz ami. Sok sikert!
2019. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem is szabad(na) addig KRESZ vizsgára jelentkezni, amíg az otthoni teszteken érsz el 65 pont körüli eredményeket ... az annyit jelent, hogy a vizsgán komoly esélyed van megbukni.

Amikor már otthon még véletlenül sincs 70 pont alatti eredmény a teszteken, akkor meg kb biztosra lehet venni, hogy a vizsga is sikeres lesz, nincs miért izgulni.

Egyébként senkit nem érdekel, hogy megbuksz-e, ha befizeted a következő vizsgadíjat, lehet tovább kísérletezni, legfeljebb azt kell elviselni, hogy kiröhögnek a bukás miatt.


A KRESZ-t nem azért kell(ene) megtanulni, mert van az elméleti vizsga, ott a 10 hibapontos határ nevetséges, rengeteg. Majd a vezetés közben lesz érdekes, amikor gondolkodás nélkül kell tudni, hogy az adott pillanatban mit engednek a szabályok, és mit tiltanak, sokfelé kell figyelni, nincs idő a szabályokon gondolkozni, azokat egyszerűen tudni kell.

Vannak oktatók, akik nem tolerálják, ha a tanulójuk alapvető szabályokat sem tudnak, de az is igaz, hogy a szabályok gyakorlati alkalmazásáról sokat lehet tanulni a gyakorlások alatt is. A forgalmi vizsgán viszont vizsgabiztostól függően egyetlen szabálysértés miatt is meg lehet bukni, elég egy rossz mozdulat, és vége a vizsgának.

2019. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!