Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért húzódnak le menet...

Miért húzódnak le menet közben a kaminonosok a leállósávba?

Figyelt kérdés

Autopályán haladva gyakran a kaminonosok mögött szoktam haladni kis autómmal, hogy a szélárnyékban lassan haladva spórolhassak a fogyasztással. Megfigyeltem, hogy a kamionosok menet közben gyakran félig lehúzódnak a leállósávba, és úgy haladnak kis ideig.


Szeretném megtudni ennek mi az oka. Bealszanak, és nem figyelnek? Vagy jelezni próbálnak, hogy előzzem ki őket végre? Zavarja őket, ha folyamatosan mögöttük haladok?



2019. jan. 20. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Elég sokat járok pályán ahoz,hogy tudjam milyen ott az út..."


Ezek szerint te még nem jártál az M1-esen. :D

2019. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%

aki szerint így kell menni, csak mert xar az út az egy idióta fogyatékos majom ... Megy előtted egy kamion, te félig a leállósávon szintúgy kamionnal, hogy a francba látod, hogy van-e valaki a leállósávon? Esetleg áll ott egy kamion úgy seggbedurrantod hogy öröm nézni, mivel mikor észreveszed már rég késő...


Meg azok a gyökér autósok is tehetnek egy szivességet akik "szélárnyékban" mennek kamionok mögött, netán 1x vészfékezni kell a kamionnak úgy bele fogsz rohanni hogy a tűzoltók kiskanállal kaparják össze majd a darabkáidat, ha neked megér pár ezer forint ilyen rizikót akkor nem hiszem hogy rendben van fejben minden...

2019. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol engem zavar az, hogy nem latok valakit annyira a seggembe van... ezert en is szoktam kocsit huzodni...

Na nem egyik savbol a masikba, hanem savon belul mozgolodok.

2019. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!