Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Helikopter pilóta szeretnék...

Helikopter pilóta szeretnék lenni valaki tud segíteni?!

Figyelt kérdés

Szabolcsba élek, idén érettségizem...

Nyelvvizsga kötelező hozzá?

ingyenes képzés van-e belőle vagy csak fizetős?

ha fizetős kb mennyibe kerül?

Hol van még Nyíregyen kívűl pilóta képzés?



2019. jan. 27. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Internet ?


De 4-5 milliótol indul a private licence. Ez hobby repülésre van

2019. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
A Honvédség téged vár. Máshol nincs ingyenes képzés.
2021. febr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Kva fontos volt kiemelni a kérdést.
2022. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez nagyon nem egyszerű oktatják talán csak kevéa helyen és kell legyen pengőd nem is kevés!
2022. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Ennyire uncsi az élet "Szabolcsba" hogy éveken át a kérdéskiemelés az egyetlen szórakozási lehetőség? 😂
2023. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Hmmm... Ilyet sem olvastam mostanság.

Csak információval tudlak segíteni.

INGYEN KÉPZÉS?? XD Ne hülyéskedj már.


Nem akarom letörni a lelkesedésed van jó és rosz hírem.

A jó az hogy jó korba vagy hozzá. De gondolom a pénz nem vet fel.

Egyik út a hadsereg ,de nem a magyar haderők ,mert nekik semmire sincs pénzük. Ha még ismeretséget szerzel és segítőket a seregbe,, ezredesek tábornokok stb akkor is 8-10 év és rengeteg olyan dolgok tanulása amiknek semmi köze a helikopter vezetéshez. És rengeteg olyan megalkuvás nehézség és dilemma amitől a végén ,megútálod az egészet.


A másik út az hogy lerakod a PPL jogosítványt saját költségből és utánna jelentkezel valamelyik nagy légitársasághoz. Angolul meg kell tanulni , nem elég ha csak papírod van rólla ,mint ahogy az Magyarországon - papírorságban szokás. A cégek már esedékes hogy beíratnak olyan Akadémiára ahol légijártasságit szerezhetsz. És utánna tovább tudod képezni magad helikopterre. Viszont általában aláíratnak veled olyan szerződéseket hogy X évig. 2-3-5 stb.. Nem mehetsz át másik légitársaságba. Ez egyrészt jó mert biztosan van munkád. Másrészt rosz mert lehet hogy fele annyit keresel sokkal rosszabb kényelmetlenebb munkával ,mint pl a kollégáid.

Én le szerettem volna tenni a Polgári Légi Vizsgát (PPL-t) Vettem pár órát is de azon felül hogy drága. kb 2-3 millió Ft elég magas a követelmény és rájöttünk borzalmas az indegen nyelv ismeretem ,ami eléggé létfontosságú.

Úgyhogy egyenlőre csak földi járművekre van meg a jogosítványom.


Sajnos elég rosz helyre születtünk ez ilyen 22 es csapdája.

Sok pénz szükséges ezt megvalósítani! "Akinek sok pénze van az leszarja nem fog bele ebbe. Mire sok pénzt tudsz fogni addigra megidősödsz ,Addigra meg a fizikai állapotban se fejben már nem vagy ott hogy megcsináld ezt az egészet.

2023. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 közel egy éves a kérdés a 22-es csapdája meg mást jelent.
2023. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 am 4.5 éves kérdés 😂
2023. aug. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!