Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ vizsga, online képzés után?

KRESZ vizsga, online képzés után?

Figyelt kérdés
Online csináltam meg a KRESZ tanfolyamot, jövőhét elején fogok menni vizsgázni. A tanfolyam végén van lehetőség próbavizsgákat csinálni (akármennyit). Ezeket csinálom is folyamatosan, 99%ban sikerül is, ha nem az figyelmetlenség miatt van. Aki szintén online felületen keresztül csinálta, attól szeretnék érdeklődni, hogy igaz az, hogy azok a kérdések fordulnak elő (nyilván egy két kivétellel), mint ami a tananyag próbavizsga részében is van? :) Köszönöm előre is a válaszokat!
2019. febr. 2. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz. Ha így lenne, nem lenne annyi bukta. Én is a jövőhéten megyek.
2019. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A próba vizsgán lévő kérdések is a vizsgán használt adatbázisból vannak, biztos lesznek azokból is a vizsga tesztsorban.

A stílus tehát ismerős lesz, ami komoly segítség, föleg a forgalmi helyzetek esetében, nem más stílusú rajzokat kell nézegetni.

A teljes kérdés adatbázis 11ezer darab kérdésből áll, nem tudom ebből mennyit adnak ki a tananyaggal gyakorlására, de arra is kell számítani, hogy lehetnek új kérdések a tesztsorban.

Semmi gond, a szabályok ismeretében megválaszolod...

2019. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ma voltam vizsgázni(73pont). Csak próbavizsgákat csináltam, és ugyan azok voltan a kérdések.
2019. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!