Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány fős taxik vannak általában?

Hány fős taxik vannak általában?

Figyelt kérdés
Tudon, hogy vannak nagyobb méretűek. De van pl 7-10 személyes is?
2019. febr. 3. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

van, aki 9 személyes kisbusszal taxizik, többnyire inkább a fővárosban. (ha a kérdés Magyarországra vonatkozik).


vidéki nagyvárosokban inkább megállnak a 7 személyes egyterűknél, de az viszont kb. olyan arányban van, mint a kisebb autók.

2019. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jellemzően 5 személyes taxik vannak Budapesten, de egyes taxi jellegű szolgáltatásnál van nagyobb kocsi is.

S olyan is, amelyik felmentést kapott a kötelező sárga egyen szín alól, mert minden autója fekete, s repi fuvarokra vállalkoznak.

2019. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

aki leszavazott:

[link]


mert ugye nem létezik, amit írtam, igaz?

2019. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Azt tudtam, hogy vannak 7 fős taxik, de akkor van nagyobb is, ezt örömmel "hallom" :)

2019. febr. 3. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapesten pl van sok 7 üléses Zafira, nagy poénnak gondoltuk nem is olyan régen, hogy egy átbulizott éjszaka után részegen a 192 centimmel odabújtam hátra :D
2019. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!