Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy tanultál kresz vizsgára...

Hogy tanultál kresz vizsgára és mennyit?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gyakoroltam számítógéppel, nagyon sok kérdésre már fejből tudom a választ, 10-ből 8-10 esetben 70 pont felett teljesítek. A baj az, hogy a program amibe gyakorlok, nagyon sokszor ismétli a kérdéseket, több kérdés minden egyes tesztelés alkalmával ott van előttem, és attól parázok, hogy emiatt könnyű így teljesíteni, és a vizsgán meg majd csak piskologok a sok új kérdést látva. Mennyire valós ez?

Nektek nem volt így a gyakorlás során?

Továbbá megfigyeltem, ha úgy gyakorlok hogy egyből látom, jó e vagy rossz e válaszom, akkor sokkal jobban teljesítek, mint mikor vizsgaszigorú módba csinálom. Ez így elég para...


2019. febr. 4. 21:41
 1/4 anonim válasza:
Én a KOTRA féle programot toltam naponta háromsor végig, addig amég meg nem jegyeztem az összes kérdést.
2019. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy te milyen programon tanultál vagy tanfolyamra jártál-e. Én E-Titánon tanultam meg a kreszt, a legvégén ugye van egy próbavizsga, amit sikeresen kell elvégezned, hogy mehess vizsgára. Én a vizsgára úgy készültem fel, hogy a próbavizsgát nagyon sokszor megcsináltam, ezzel gyakorolva a kérdéseket. Nekem is nagyon sokszor jött ugyanaz a kérdés, de néha jött olyan kérdés is, amivel még sose találkoztam. Vizsgán teljesen ugyanúgy voltak a kérdések, valamint hozzájuk a válaszlehetőségek megfogalmazva, mint a próbavizsgákban, illetve a diák, ábrák is teljesen ugyanazok voltak. Én így készültem fel a vizsgára, a 8 főből másodikként jöttem ki a teremből, úgy, hogy 100%-os lett. Egyébként en is nagyrészt 70 pont felettieket csináltam itthon. Vizsgán élesben is kaptam számomra új kérdéseket, az 55-ből kb. ha 3-4 volt ilyen, de ezeket a végére hagytam, és az első megérzésemre hagyatkozva jól meg is válaszoltam. Szóval NO PARA és NYUGII!!! Ha neked is ilyen jól mennek a tesztek, akkor a vizsga is sikerülni fog.

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! :-)

2019. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Amikor tanultam mėg nem volt ez az online meg pcs tanulási lehetősėg. Szóval kreszkönyvből meg teszt könyvből. A vizsga is papíron volt anno. Mennyit? Nem sokat, mert ėrdekelt. Ami aaz embert ėrdekli azt meg szinte azonnal meg tudja tanulni.
2019. febr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sima ügy volt 73 ponttal élesben :)))
2019. febr. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!