Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi értelme van az autónak? Én...

Mi értelme van az autónak? Én nagyon úgy látom, hogy a környezetnek nem tesz jót és talán 20 év múlva már tiszta levegő sem lesz!

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, de nekem nem kellene autó! Szerintem ma már igen csak divatból teszik le a jogsit a legtöbben! Normális válaszokat kérek, lehetőleg olyan emberektől, akiknek szintén nincs autójuk!

2019. febr. 6. 10:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Ismerősöm rongálja is őket haragból. Én eltéptem a jogsim és már nem vezetek. Jó, szénnel meg abronccsal fűtök és szeméttel, de no para nincs Diesel autóm!!! Pandamaci a háttérképem,
2019. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

Mi az, hogy mi értelme van? Ha autó nem lenne, akkor nem lenne tömegközlekedés sem. Szerintem az megoldható lenne, hogy minden ember gyalog meg biciklivel járjon?

Én személy szerint napi 40 kilométert ingázok. Hogyan kellene megoldanom autó nélkül? Autó nélkül jóformán ma már nem lehet élni. A jogosítvány pedig egy alap dolog lett már.. mint például hogy tudsz írni meg olvasni. Lehet ezzel vitatkozni, de akkor is így van. Egy férfi nem férfi, ha nincs jogosítványa. Nem feltétlenül kell autó.. de akkor is, ha úgy adódik az életben, azért szerintem alap dolog hogy tudj vezetni és vezethess.

Bírom ezt a környezet dolgot is.. eleve már nagy erőkkel kezd átmenni az autózás az elektromos autókba. Viszont, ha nem lennének autó gyárak.. alkatrész gyártók.. nem lennének autókereskedések, benzinkutak.. a rendőrség egyik legnagyobb bevételforrása megszűnne (büntetések).. akkor az szerinted mennyi ember munkáját venné el? Mi helyettesítené ezt a munkalehetőséget? Biciklipumpáló szakember? Vagy mi?

2019. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%

Divat és kényelem. Nekem is van jogsim, de nem szívesen autózom, mert ahogy látni, naponta mennyi felelőtlen okoz balesetet, abszolúte közveszélyes örültekkel van tele az út. Persze télen, esőben jó érzés bepattanni a verdába, de amúgy elég rizikós üzem.

Egyébként már most se nagyon van tiszta levegő, elkéstünk a Föld védelmével, még a németek is csak 20 év múlva fognak leállni a dízelről és a szénről, addig a fejlődő világ ontja a káros anyagokat.

2019. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire szűk látókörű embernek nincs is értelme megpróbálni elmagyarázni.
2019. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

35 éves nő vagyok, és nekem meg kell autó. Szerintem nagyon sokan szükségből használják.


Ja, bocs, nekem van autóm. Azért nem baj, hogy válaszoltam?

2019. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Ingázol és nincs megfelelő tömegközlekedés.

Olyan munkád van, hogy kell hozzá autó (területi képviselő, szervizes, futár, stb)

Tömegközlekedéssel nem tudnád kilogisztikázni, hogy minden gyerek időben eljusson oviba, iskolába, és te is beérj a munkahelyedre.

Nagybevásárlás a családnak szintén tök jól kivitelezhető autó nélkül, életszerű a buszon a két banyatank + 6 szatyor megpakolva...

2019. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Persze úgy könnyű filozofálni, hogy valaki mamahotelben lakik, és/vagy gyalog, tömegközlekedéssel gyorsan elérhető munkahelye van. Csak az képes ekkora baromságokat leírni, aki még nem volt rászorulva arra, hogy mobilis legyen.
2019. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 D. Brasco ***** válasza:
87%

Neked nem kell autó...másnak meg igen!Bár ha most az a kérdés komoly,hogy mi értelme van neki,akkor ide kár is lesz bármit is írni!

Ez olyan hogy násnak meg a 300ezres ájfón nem kell,de lehet neked igen!

Vagy most ez egy ilyen burkolt dögöljön meg a szomszéd tehene is eszmefuttatás?Hogy ha neked nincs szükséged autóra akkor másnak se legyen!

2019. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Biztos vagyok benn, hogy neked is van olyan tevékenységed, amire azt mondanánk, hogy annak meg mi értelme van. Vagy talán egész nap otthon ülsz, és munkán kívül semmit nem csinálsz? A bélyeggyűjtésnek mi értelme van? A horgászatnak mi értelme van? Ha félretesszük, hogy rengeteg embernek közlekedni kell, mert mondjuk 2 kisbabát nem vihet busszal mindenhova, akkor jön az, hogy sok embernek hobbija, szenvedélye az autózás, mint nekem.
2019. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Most olvasom, te komolyan olyan emberektől várod el, hogy megmondják, mi értelme van az autóknak, akiknek nincs? :D Logika... A tipikus fogalmam sincs az egészről, de azért beleszólok, mert én mindenkinél jobban tudom akkor is. Én se mondom, hogy mi értelme van a repülőknek, csak mert nem használom. Attól még van olyan ember, akinek létfontosságú dolog.
2019. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!