Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi értelme van az autónak? Én...

Mi értelme van az autónak? Én nagyon úgy látom, hogy a környezetnek nem tesz jót és talán 20 év múlva már tiszta levegő sem lesz!

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, de nekem nem kellene autó! Szerintem ma már igen csak divatból teszik le a jogsit a legtöbben! Normális válaszokat kérek, lehetőleg olyan emberektől, akiknek szintén nincs autójuk!

2019. febr. 6. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, tudom h sokszor random pontoznak, de az a 12% már nem a véletlen műve.. :D
2019. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Micsoda értelem... ja mégse... :D
2019. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Etetem az ilyen kis trollokat, nehogy éhenhaljanak szegények.
2019. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező kérte, hogy csak olyan válaszoljon, akinek nincs autója, de ez sajnos a magyar a embereknek nem sikerült, mert annyira nehéz a felfogásuk, olyan szinten buták, hogy külföldön szinte mindenki rajtuk nevet, ami nem is csoda.
2023. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sikerült egy bő 4 éves kérdéshez ezt beböfögni....
2023. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igazából nem a személyautók adják a környezetszennyezés oroszlánrészét, hanem a fogyasztói társadalom értelmetlen fogyasztásicikk-csere mániája. Cserélj sűrűn telefont, mosógépet, akármit, ez sok sok alapanyagfelhasználással jár, ez kitermeléssel, logosztika, szállítás, ordenáré szennyet bocsátanak ki az óceánjáró hajók, de még a légiközlekedés is sokkal jelentősebb ebben, mint a személyautózás. Az autó pedig kell. Sokkal mozgékonyabb vele az ember, pl nekem a munkábajárás miatt is kell, olyan helyen dolgozom, hogy nem is tudnék autó nélkül járni. Illetve én még az a generáció vagyok aki még tudja élvezni az autóvezetést, úgyhogy egyszemélyes háztartársként, de két autóm van és szeretem őket, az egyik ráadásul egy nagyon szeretni való sportautó. Ellenben nem vagyok egy "fogyasztó" típus, az autózáson kívüli életem mondhatni minimalista, nem veszek sok ruhát, nem cserélgetem a telefont, számítógépet, laptopot stb stb stb örökkön örökké, ahogy az autóim is hisszú távú célt szolgálnak. Pl miattam nem kellene ekkora kamionforgalom és hajóforgalom. Úgyhogy az ökolábnyomom max átlagos még a két benzines autóm mellett is. Engemet inkább aggaszt, hogy valaki 27 éves csákó létére ilyen érintetlen legyen az autózás által. Én anno 17 évesen már letettem a jogsit, huszonévesen már lett autóm, bütyköltük, mentünk vele ide-oda, autóstalálkozókra jártunk és járok ma is, annyira élmény tud lenni, hogy sajnálatosan sokat veszít, aki kihagyja. És Kérdező, akkor te gyakorlatilag 0-24-ben otthon ülsz, vagy max tömegközlekedsz?
2023. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!