Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sync navigáció vagy a waze...

Sync navigáció vagy a waze navigáció a jobb és mitől jobb vagy rosszabb egyik a másiktól? Esetleg ki mit ajánl helyettük.

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 07:40
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A Waze azért jobb, mint általában, mert a Google adatai alapján tudja figyelni a forgalmat, és dugó esetén tud alternatív útvonalat javasolni. Ugyanakkor pont ezért lesz rosszabb is, mert esetleg kissé rázósabb alternatívát is javasol (kisebb utcák, esetleg fekvőrendőrökkel). Jó amúgy látni azt, hogy a forgalmi adatokat is beleszámolja a várható érkezésbe, illetve látod azt menet közben, hogy mekkora dugóra számíts. Néha téved a dugókat illetően, pl ahol lámpa, vagy átmeneti dolog miatt torlódik fel a forgalom, ott esetleg már eltűnik a dugó, mire odaérsz, vagy épp akkor torlódik fel. Én szeretem, használom. Néha próbálok okosabb lenni nála (hogy én abba a kis utcába be nem megyek, vagy épp arra nem megyek, mert nem szeretem azt az útvonalat) - na, olyankor szoktam jó nagy dugóba kerülni.
2019. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Google maps a legjobb navigációra, semmilyen 150 ezer forintos navi nem tudja felülmúlni, a maps pedig a leggagyibb okostelefonon is alap program :) Mindig frissítve van, netes kapcsolaton keresztül reális infókkal lát el útközben. A Google Maps is kimutatja, hogyha baleset van, dugó van, sőt, képes útvonalat is változtatni ezeket figyelembe véve. Előnye, hogy nem visz be minden kisutcába, mint a Waze.

A Waze-t is szoktam használni, de csak 200 km-től rövidebb utakra, és olyan helyeken, amit amúgy is ismerek. Nem szeretek vele navigálni. Viszont nagyon jól kivannak találva a jelzések: rendőr, traffi, veszélyes kátyú, út közepén álló autó... Mindent időben jelez, ritka a fals riasztás.

A hagyományos navi mellett már nincs érv, szerintem felejtősek.

2019. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a google maps-nek lenne olyan közösségi funkciója, mint a Waze, akkor egyértelműen nyerő lenne.
2019. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!