Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm kamionozik. Már...

Egy ismerősöm kamionozik. Már a 2. térképcsomagot rakom fel neki (Here, TomTom), de mindig azt mondja, hogy hiányosak a térképek, rossz utakra viszi. Pedig be van paraméterezve. És a kamionos program van felrakva neki. nem értem. Van esetleg ötlet?

Figyelt kérdés

Van más térkép is?

Vagy melyik jó igazán a kamionozásra?Van még egy NNG nevű térkép is, de az csak Magyarországi.



2018. okt. 28. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Google Playról letöltöd e Térkép appot, ami Európában bárhová pontosan elvezet magyar nyelven.


Google LLC kínálata.


szerintem tökéletes. kipróbáltam már sok félét, de eddig ebben nem csalódtam.

2018. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igo primo next gent tedd fel neki.
2018. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iGO Primo-t használtam én is, tiltott helyre soha nem vitt be, sem magasság sem súlykorlátba. Akkor kínos a helyzet, ha eleve súlykorlátos helyre kell menned, de hát ez egy ilyen szakma.
2018. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt, hogy nem a GPS után kell vakon menni. Kamionosok járnak mindenfele, simán el tudom képzelni, hogy vannak utak, amik frissen épültek és nincsenek még rajt a térképen. Annyit tehetsz, hogy másfajta térképet raksz fel neki, de az sem garantálja, hogy 100%-osan ismerni fog minden utat. Vagy ha az utcaszámra gondol a kedves ismerősöd, akkor az egyik térképen sem precíz, csak tájékoztató jellegű.
2018. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
lehet te baxtal el valamit, mert sokszor olvasom hogy hiaba vannak meg az FTR (kamionos) fileok, ha nincs hozza licensz file-od akkor nem veszi figyelembe... szerintem meg a tobb szazezres fizubol vegyen egy normalis gpst, ami full eredeti es akk nem kell taknyolno, wifin keresztul 2 kattintas es lefrissiti magat ... de hat aki igenytelen a munkajara annak mindegy, tomtom go 6200-6250 a csucs kamionosoknak, vagy garmin dezl 770
2018. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!