Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A fradistákat miért 'szállítjá...

A fradistákat miért 'szállítják' így?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt Debrecenben jártam, és arra lettem figyelmes hogy 6-7 szirénázó rendőrautó jött a szembe sávba, utánuk 2 busz tele fradistákkal, akik a buszból kilógva kiabáltak, és zöld tüzet lóbáltak(flare?) utánuk megint pár rendőrauto. És az összes lámpás nagy kereszteződés rendőri irányítás alatt volt, amig elmentek. Mondanom sem kell a forgalom meg volt állva emiatt. A kérdésem, hogy ez miért történt? Mi az hogy pár szurkoló miatt így feltartják a forgalmat?

2019. febr. 16. 21:35
1 2
 11/14 anonim válasza:
75%
10.válaszoló, hát ezen a színházasan példán felnevettem 😄 de tényleg találó😀
2019. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Pontosítsunk: összesen 2000 fradista ment Debrecenbe - ennyi vendég jegyet vettek.

Nem 2, hanem összesen 10 busszal vitték őket a stadionig és vissza a Nagyállomásig.

Az igaz, egyszerűbb lett volna villamossal utaztatni őket, csak a DKV sajnálta az új, hibátlan 100 milliós villamosokat leamortizálni...

A rendőri segédlet meg forgalmi és közbiztonsági szempontok miatt volt szükséges.

Nyílván csak a nagyobb szurkoló tábor esetén van ez így. Pl. a 20 fős Puskás Akadémia szurkolói nem kaptak ilyen díszkíséretet...

2019. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4%
Akkor ha legközelebb a színházba utazók szétverik a villamost ők is kapnak a jövőben különbuszt?
2019. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
A színházba utazók még egyetlen villamost sem vertek szét!
2019. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!