Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen autós kamerát vegyek?

Milyen autós kamerát vegyek?

Figyelt kérdés
A szempontok: jól látszódjanak a rendszámok (100+ km/h) sebességnél is),elég nagy látószögű legyen,legyen benne GPS,és mivel sokat közlekedek sötétedés után is,az éjszakai felvétele is legyen használható.Ha nincs magyar menüje az nem baj.Ezen kívül még annyi hogy legyen megbízható,ne ilyen kénye-kedve szerint hol működik hol nem.Előre és hátulra is szeretnék,azért maximum 30-40000 amit darabjára szánni tudok,de ha olcsóbb az sem baj! Ki milyet használ,milyet ajánlana?
2019. febr. 25. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Concorde hd 70 volt az első, majd az 2 évig bírta, szép képe volt, a hibája, hogy nem minden felvételt ment, hibás fájlokat csinál. Most egy ramiro t451 kamerám van, olcsó (17ezer) volt és nekem nem ragasztós mert 4 autóba használom ezért plusz vettem hozzá tartókat. Ha egy autót használnék akkor xiaomit vennék.


Gps nekem nem fontos mert gripgo telefontartóra van rátéve a telóm és azon megy a herewe go gps meg a traffi hunter, :)


De a mionak van gpsbe integrált kamerája, asszem itteni kommentelő John McClane tud többet. :) ,de azt is írta, hogy 140 fokos annak a látószöge.

2019. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xblitz GO SE-t használok. Príma kis felvételeket készít, viszont nincs benne gps. Ára locsivel 30 ezer alatt van.
2019. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 feldobsz egy pár másodperces vidit netre, hogy megnézhessük a felvételeket?


Kérdező, holnap kapsz tőlem két felvételt ha akarod ha nem. Amennyiben nem felejtem el :) épp ma néztem, a ramiro nem egy részletgazdag cucc. Akkor ami nekem van most nem ajánlom. Concorde hd70 viszont csodálatos majd mutatom.

2019. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#csakaxiaomi
2019. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!