Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb autósiskola a Mazsola vagy a Csigavér?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kutya, másik eb.

Nem az iskola a lényeg, egyetlen személy körül forog a világ:a gyakorlati oktató.

Vele van össze zárva a tanuló, egy oskolán belül is lehetnek jó, vagy gyenge oktatók...

2019. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%
Mazsola mindenkepp!! Minden oktato nagyon aranyos, csak ne legyel nagykepu taplo!
2019. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Csigavér semmiféleképpen sem!!!

Én ott kezdtem. Az elméleti oktatással nem volt gond, bár hamar ledarálták az anyagot...

Viszont a vezetés valami katasztrófa. Olcsó húsnak híg a leve. Én intenzív oktatást választottam és még el se kezdtem vezetni, már mondta az oktató, hogy 60 órát fogok vezetni, csak utána mehetek vizsgázni. Megmutatta, hogy többen is annyit vezettek nála! Ráadásul mondta, hogy sajnos csak úgy tud nekem heti két alkalmat biztosítani, ha előre fizetek, nem csak 10 órát, hanem többet! Itt telt be a pohár, közöltem, hogy nem fogok előre fizetni, szóval ha ez neki nem jó, búcsúzzunk el, visszaadta azt a pénzt amit nem vezettem le, és átmentem másik sulihoz! Ott sokkal jobb, tényleg végig vezetem a másfél órát (a Csigánál ezzel is spóroltak).


Úgyhogy felejtsd el a Csigavért. Mivel olcsó a vezetés, ezért direkt bemesélik neked az oktatók, hogy neked kell a gyakorlás, hisz akkor többet fizetsz, és így nekik is több a bérük.


Most hallottam egy lányról aki a Csigavértől jött át hozzánk, és 80 órát vezettettek le vele!! 80-at! Katasztrófa az a suli.

2019. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!