Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy bírják azok, akik sokat...

Hogy bírják azok, akik sokat kell gyalogoljanak a kocsihoz?

Figyelt kérdés

250 méterre sikerült kapnom parkolóhelyet mindig, egy áruház helyén ezentúl,és reggel kéne menjek a kocsihoz.


Soknak számít ez, vagy átlagos?

Vannak mások is, akik paneltömbökben laknak és nincsenek lent helyek?


2019. márc. 7. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem költözöl éppen akkor nem távolság.

Mondjuk nekem mindig az ajtó 20-30 méteres körzetében van helyem (panel)

2019. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
250 m irtó sok 5 perc séta
2019. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Én ekkora távra már taxit hívok.
2019. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nem áll fenn az eset, de frusztrálna, hogy autóm van, mégis gyalogolnom kell, ráadásul ha van rengeteg csomagom is.
2019. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én ekkora távra vennék egy motort, amivel a ház előtt tudnék parkolni, ha nem akkor vennék egy bringát is, amivel el tudnék jutni a motorig. A bringához rollerrel mennék.
2019. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Beviz Elek ***** válasza:
75%

Alap esetben nincs problémám a sétával, de 10+ óra munka, utána akár egy bevásárlás, nem cipekednék ennyit, így értelmetlen fizetni az autó fenntartási költségeit.

Szóval én nem bírnám.

Másrészt viszont a te életed, a te döntéseid. Ha nem tetszik a messze parkolós játék, akkor vidékre kell költözni és akár a bejárati ajtód előtt is parkolhatsz. Igen, ebben az esetben néha fűnyírót kell tologatni, el kell dönteni hogy melyik jobb.


Én kertesházon kívül mást nem tudok elképzelni, ezért vettünk ilyet.

2019. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Ekkora távon már jó ha van egy vegyesbolt a közelben, hogy ne éhezzek meg az út alatt.


Amúgy viccet félretéve, nem egy nagy táv. Nagy bevásárlásnál, költözésnél gondolom meg lehet oldani közelebb is a megállást rövid időre.


Meg nem mindegy a kocsival megtett távolság sem. Én mondjuk olyan 100-150 méterre parkolok, hétköznapokon inkább eljárok busszal, mert ugyanannyi séta és nem nekem kell figyelni. Nagyobb távokon megint nem az a pár perc séta számít, 3-5 perc séta senkinek nem árt meg fáradtan sem.


Az tény, hogy kertes ház az álom. Nálunk 3-4 autó elfér csak az utcán a ház előtt. Garázsban 1, szükség esetén akár 2. Az udvarra szintén ki lehetne alakítani 1-2 beállót.

2019. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
De például ismerősnek 8. kerületben a lakástól 5 perc sétára még egy mélygarázsból is ki kellett állni és beállni esténként, az sem kicsit viszi az időt.
2019. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A viccet félretéve megnéztem kb mennyi a 250 méter, kb 150 felett már azért húzzuk a szánkat, meg megyünk még egy kört hátha találunk egy lukat valahol.
2019. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De tegyük hozzá, hogy nálunk erre leginkább hétvégén délutántól kerül sor, egyébként találunk helyet közelebb is, szóval csak megszokás kérdése.
2019. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!