Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pesten a 11. kerben megbüntete...

Pesten a 11. kerben megbüntetett az őr, de pont akkor értem oda a parkolócédulával a kocsihoz (12:48 kor büntetett meg és 12:49 kor váltottam ki a cédulát). Azt mondta ha elküldöm email címben, ezt bizonyíték ként, akkor eltörlik. Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Beszkenneled a parkolójegyet és elküldöd egy kedves hangvételű e-mailben, amiben megkéred őket, hogy legyenek szívesek törölni a büntetést.

Gondolom én.

2017. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Meddig volt érvényes és mennyi időre szólt az előző jegy?
2017. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a büntetés és a parkolójegy kiváltása között max. 5 perc időkülönbség van, akkor törlik a büntetést. ( Nem egyszer jártam mát így.)

Vagy bescanneled és elküldöd nekik e-mailben, vagy beviszed személyesen.

2017. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Se szkennelni se bevinni nem fontos, a pótdíj cetlin van az üf. száma. Felhívod őket, elmondod a gondodat, bediktálod a rendszámodat, az azonosítót a megváltott parkolójegyről, és kész.
2017. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

"Parkolójegy, sikeres mobilparkolás indítás, mozgáskorlátozott személy részére kiállított parkolási igazolvány utólagos bemutatásának feltételei:

Amennyiben a gépjármű üzembentartója az ellenőrzés időpontjában érvényes parkolójeggyel rendelkezett, de azt nem az előírás szerint helyezte el, vagy a parkolójegy/mobiltelefonos parkolási díjfizetés érvényességének kezdő időpontja és az ellenőrzés időpontja között nem telt el 5 percnél hosszabb idő, a parkolásüzemeltető ügyfélszolgálati irodájában a parkolójegy bemutatható, a sikeres mobiltelefonos parkolási díjfizetés igazolható."


[link]

2017. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hiába pontoztok le, én még sose mentem el személyesen, mindig telefonon intéztem el. Az idézet is felesleges volt.

:)

2017. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem fizeted be sincs semmi.

Hallottál már olyanról, hogy valaki volt bíróságon és vesztett vagy nyert egyik fél is?

2017. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!