Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történik ha emelő hátfalas...

Mi történik ha emelő hátfalas autót vezetek megállít a hatóság és kérik mutassam mit szállítok, de nincs okj-s vizsgám, hogy kezelhessem a hátfalat?

Figyelt kérdés
Rutin ellenőrzés, én csak viszem ából bébe a szekeret, nem tudom megmutatni nekik, hogy mi van a raktérbe mert hivatalosan nem kezelhetem azt a nagyon összetett emelőgépet.
2019. márc. 10. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem te rakodtál. Ha ezt még a szállító levélre is ráírod, nem tud veled mit kezdeni.
2019. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Kell lennie rá érvényes vizsgádnak,vagy az autóban egy kísérő személynek érvényes vizsgával.Ha egyik sem áll fenn,akkor nem vezetheted.Feltételezhető ,hogy baleset,vagy közúti ellenőrzéskor sem tudnád veszélyhelyzet okozása nélkül kezelni.
2019. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze a vezetéshez.
2019. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!