Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet kb...

Szerintetek jó ötlet kb 2021-22ben elkezdeni kamionozni? Lent az indok.

Figyelt kérdés
Most nyáron leszek 18 éves és ott körül lesz meg a B kategóriás jogosítványom. Jövőre végzek a suliban és lesz 1 vagy 2 szakmám plusz érettségi, de az a baj, hogy nagyon utálom mind a két szakmát és nem akarok egy percet se benne dolgozni, csak az érettségi miatt nem mentem másik szakra, hogy ezt a 4 évet ne csesszem el feleslegesen. Arra gondoltam hogyha befejezem a sulit akkor valamilyen futár melót keresek a GLS-nél vagy hasonló cégeknél amíg le nem teszem a C+E kategóriás jogsit meg GKI-t meg amik kellenek a kamionozáshoz és 20-21 éves koromban belföldön elkezdeném és 1-2 év tapasztalat után mennék külföldre valahova európába. Aztán, ha közbe családot alapítanék akkor néhány év után visszajönnék belföldre, amikor már minden sínen van és elég lenne annyi pénz amit itthon keresek. Meg ugye akkor már nem egyedül keresnék hanem a feleségemmel együtt. Olyan válaszoljon aki kamionozik vagy kamionozott.

2019. márc. 15. 00:57
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Az egyik válaszoló írta hogy a VR technológia már haldoklik. Szerintem inkább a csúcson van. Az önvezető rendszerek kutatása is maxon pörög. Viszont szerintem rengeteg időnk van még. Én is most kezdem a c-t letenni és szerintem évtizedek lehetnek még hátra lazán az emberi sofőröknek.
2019. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
OFF válasz az utolsónak, a VR inkább most kezd beindulni. Az is nagyon az elején van még. :)
2019. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

40T egy gép mögött nincs és ha kilapít az autódban egy bekoszolódott szenzor miatt akkor kit csuknak le?


Annyira gyerekcipőben jár ez a dolog, hogy 2060-2080-ban ez elkézeéhetző, hogy biztonságos lesz de most nem.



Kérdező nyugodtan menj, kamionosnak és most akarok belekezdeni 27 évesen.

2021. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#21 a technológia lehet már fejlett, de magának a vr-nek amire eredetileg szánták, a játékokra semmi értelme, mert mióta is van már a piacon használható állapotban? 6-8 éve? És ez idő alatt kb 2 játék van ami miatt érdemes ilyet venni :D De úgy hallottam pl az orvosok is használják oktatás céllal, és nekik nagyon hasznos, szóval ez is olyan dolog hogy valamire kitalálták, és tök más ágak veszik át és hasznosítják.
2021. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, két és fél év eltelt. Kamionozol? Szereted? Hogy látod most az életed, amit választottál? Melyik országban doldozol?
2021. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!