Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az Aréna plázában ugye az...

Az Aréna plázában ugye az első 3 óra parkolás ingyenes, kb 1.5 órát voltam bent, de elfeljetettem érvényesítetni a jegyet?

Figyelt kérdés
jöttem ki , az előttem lévő autós kiment, le is csukodott a sorompó, én be akartam dugni a jegyet a leolvasóba , be is dugtam , de már előtte fel nyilt a sorompó.felhivtam az ügyf azt mondták hogy nem szabadott volna kinyilnia, attól félek papíron bent van még az autó a garázsba és ketyeg a díj, telefonba azt mondták hogy nincs semmi probléma, járt így valaki?!

2019. márc. 17. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A modern rendszerek már kombinálják a parkolójegyet a rendszámmal. Ezeknél már kihajtáskor nem kell bedugni a jegyet, a sorompó automatikusan felnyílik, ha a jegyed rendben van.


Valószínűleg az Aréna parkolója is ilyen.

2019. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen , nézi a rendszámot, rajta volt a jegyen is
2019. márc. 17. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gond? Látta a rendszer, hogy ez a kocsi mèg nincs bent 3 órája , ezért felnyílt a sorompó. Ennyi.
2019. márc. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!