Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a KRESZ-nek?

Hogyan kezdjek neki a KRESZ-nek?

Figyelt kérdés
Valami alap háttértudást szükséges elsajátítanom? Egyes könyveket átlapozni esetleg, vagy egyből vágjak bele a tanfolyamba vagy az online kurzusba? Ti hogy csinálnátok / csináltátok?

2019. márc. 19. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Első kategória megszerzéséhez inkább a tanfolyamot javasolnám, ahol oktató magyaráz, és, ha kérdés van, válaszol rá...

A tanuláshoz kell ott is a KRESZ könyv, a lényegi különbség, hogy van, aki a kérdésekre is tud felelni, és csoportosan tanulva mások kérdéseiből is lehet tanulni.

Akinek már van egy alap KRESZ ismerete, annak ajánlható az online tanulás, ami nem azt jelenti, hogy nulla ismerettel nem lehet e-learnig tanfolyamon tanulni, de van hátránya is, nem csak előnye... a könyvet az sem váltja ki, ha pedig kérdések vannak, nincs kitől kérdezni.

2019. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem mehetsz rögtön az e-learningre, én is úgy csináltam, és átmentem elsőre 71 ponttal.
2019. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Az e-learning tanfolyam megfelelő, gyakorlatilag a 0-ról indulva (apa-anya mindenhová kocsival hordozza szeretett kicsi gyermekét, aki az autóból kiszállva rögtön fülhallgatóval felszerelve, a külvilággal kicsit sem törődve törtet az úticél felé ész nélkül) is fel lehet vele készülni az elméleti vizsgára, annyira alapos.
2019. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!