Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5. forgalmi vizsga előtt...

5. forgalmi vizsga előtt állok? Valaki volt már ebben a helyzetben? Tippek?

Figyelt kérdés
Az első bukásom 30perccel a vizsga kezdete után történt. Párhuzamos hátramenetben kellett parkolnom,elsőre sikerült. Aztán amikor fordultam ki az oktató befékezett mert nem volt biztos abban hogy kifordulna az autó,legalábbis később ezt mondta. A második alkalommal átengedtem a kanyarodó villamost és rám dudáltak. A harmadik alkalomnál hatalmas volt a forgalom és nem találtam parkolóhelyet aztán amikor mentem volna parkolni 45perc után azt mondta lassan mentem és ezzel akadályoztam a forgalmat ezért megbuktam. A 4.nél egyenesen kellett volna tovább mennem,de mivel a belső sávban haladtam,átsoroltam a külsőbe,az út kicsit jobbra kanyarodott és az oktatóm rántott egyet a kormányon,mert nem tudta eldönteni hogy merre akarok menni. A vizsgáztató azt mondta látszik hogy tudok vezetni, és olyan szépen kezelem az autót. Nagyon el vagyok keseredve,ráadásul 1,5hónap múlva lejár a kresz vizsgam. Mit tegyek? Sikerülthet valaha?
2019. márc. 22. 22:06
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
66%
Nekem 8. alkalommal, de meglett. Neked az elmondottak alapján kevesebb vajod van a vezetéssel, mint nekem volt.
2019. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Meditálj, hogy ne görcsölj!

2. Vegyél pluszóràkat, amin a korábbi hibákat kiköszörülöd. Ha 10-szer megcsinálod ezeket hibátlanul, akkor biztos leszel magadban.

3. Ha van még idő, gyakoroljatok hasonlóan rázós szituációkat.


MÁS: Ezt az "akadályozta" a forgalnat sosem értettem, mert a forgalimban a leparkolás igenis jelentősen akadályozhatja a forgalmat, de attól még meg kell csinálni.

2019. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én hatodjára mentem àt.
2019. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!