Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van rá két hetem, hogy építsek...

Van rá két hetem, hogy építsek egy működő helikoptert ami elbír egy embert, plusz kb.75 kg felszerelést. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Elég nagy bajban leszek, ha nem sikerül a projekt

2019. máj. 3. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy bajban leszel.
2019. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az ilyen kérdésekért járok ide.
2019. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egyet, az talan kivitelezhető 1 hét alatt.
2019. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már most nagy bajban vagy, van 2 heted, hogy ezt feldolgozd magadban.
2019. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi idő alatt kb. megtervezni lehet, az ehhez szükséges felsőfokú képesítés, és megfelelő mennyiségű gyakorlat birtokában.

Egy akármilyen légijármű egyedi építése repülésben, tervezésben, szereléssel hivatásszerűen foglalkozó emberek számára is kb. éves projekt, nem két hetes.


Egy autogiro összeépítése meglévő tervek és alkatrészek birtokában is több mint két hét. És egy autogiro még messze nem annyira bonyulult, mint egy helikopter.


Nem a te pénztárcádnak és képességeidnek való.

2019. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben letenném a poharat és kimennék a kocsmából. Utána barkácsbólt és ott mindent megkapsz hozzá. Nekem is onnan van a TU154 - es utasszállító repülőgépem.
2019. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezd a fleximurális cysora felrétegezésével.
2019. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Szerintem kezd úgy hogy kimész egy helikopter bontóba.......tudod rögtön ott van az anyahajó bontó mellett,a vadászgép bontóval szemben....
2019. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esélytelen, de gondolom ezt már te is beláttad. Mondjuk nem hiszem, hogy komoly a kérdés. Ha mégis, akkor ugyan ki kényszerít erre?
2019. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Látjátok milyen negatívak vagyunk? :)) Az 1900-as évek elején biztos Igoe Sikorsky-t és Asbóth Oszkárt is gyagyásnak nézték, aztán mégis feszálltak a helikopterjeikkel :D
2019. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!