Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen elektromos roller...

Milyen elektromos roller szervizeket ismersz?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 17:15
 1/7 anonim válasza:
47%
Közvélemény kutatás?
2019. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Én csak az Ó utcában található szervizt ismerem. Más szervizek is érdekelnének.
2019. aug. 5. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem is tudtam hogy már ilyen is van?
2019. aug. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
egypárkerék. jófej a srác és ért a rollerekhez, xiaomihoz van nála minden.
2019. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Néhány év távlatából a tapasztalataim a budapesti szervizeket illetően:


A Futurer javítja az E-twow e-rollereket, mindenhonnan oda küldtek, ahol voltam vele. A Royalscooter Segway rollereket javít leginkább, minden esetre E-twowt nem. Van még a Thököly úton a Futureboard, ezeket a márkákat javítják, ha jól láttam: XIAOMI - DUALTRON - VSETT - KUGOO - JOYOR - ZERO - PULSE - FUTURE BOARD.

2023. szept. 30. 06:59
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
A kispesti ULTIMATE E-BIKE szervizben javíttattunk egy Kugoo rollert (vezérlő csere). Korrektek és gyorsak voltak.
2023. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SXT rollert vajon hol lehet megjavíttatni? Ránézésre úgy néz ki mint egy E-twow de tartalmilag vannak (lehetnek) különbségek, úgy tudom. E-twow szerviz nem vállalja.
dec. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!