Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni a forgalmi...

Lehet valamit tenni a forgalmi vizsgán való idegeskedéssel?

Figyelt kérdés

Már 3.szorra buktam meg pusztán figyelmetlenségből, de olyanokon amiket azelőtt egyszer sem kovettem el maximum amikot elkezdtem vezetni. 1.re jogosnak éreztem a bukásom viszont 2.szora korforgalom után nem kattant vissta az index és én későn vettem észre mert annyira az utat figyeltem 3.szorra pedig nem hagytam ajtonyitasi távolságot a parkoló autók mellett egy szuk utcaban amikor egy biciklis jott szembe velem (aki elegge ingatagnak nezett ki) ezért se akartam annyira kozel menni hozzá. A vizsgáztató szerint bőven elfertem volna de en mertem megkockaztatni. Szerintetek ha vki 4 szerte vagy 5. Szorra megy át az nagykn gáz? Válaszokat előre is Köszönöm



Ui. Itt Győrben nem igazan lehet megkenni es nem is szeretnem a vizsgáztatókat szóval ezeket a valaszokat ha megkerhetnem mellőzétek. :)



2019. jún. 6. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 3. Bukás jogtalan, mert igenis van olyan utca, ami 1iranyu, mind2 oldalon állnak az autók és igenis kevesebb hely lesz, mint 1 ajtonyitasnyi, mert egyszerűen nem férsz el, pont....


Egyébként nem gaz, de azért ne hangoztasd vagy ha valaki rákérdez, hogy hanyadikra sikerült, mondd el, hogy miért húzott meg és hogy az igazából nem is volt jogos 🙂


Egyébként az idegeskedessel nem nagyon tudsz mit tenni

Úgy vezettel, hogy az egyik barátod/szülő ment veletek? Mert akkor is ott egy 3. Személy és a legtöbb oktató kérni is szokta, hogy a tanuló megszokja, hogy ül ott mögötte valaki

2019. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy még nem vezettem, de akkor lehet megpróbálom köszi :)
2019. jún. 6. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp 🙂


És az oktató mögé üljön, mert pl én, amikor hatranezek a középső tükörben, látom a hátul ülő fejet, ha az oktató mögött ül és az jobb olyan szempontból, hogy megszokod, hogy a forgalmon kívül valószínűleg látni fogod a vizsgáztato fejet is 😃

2019. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!