Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hasonlít a hatósági KRESZ...

Hasonlít a hatósági KRESZ vizsga az eTitános kérdésekhez? Elég, ha csak az eTitánon gyakorlok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan kérdéseket kapsz ott is, mint majd vizsgán

Csak nem biztos, hogy pont ugyanaz fog visszajönni vizsgán, mert több ezer kérdés van a rendszerben

2019. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%

Remélem nem fogsz átmenni! Pont elég félkegyelmű van az utakon.

A szabályokat kellene megismerni és MEGÉRTENI, hogy mi miért van.

Nem arra való, hogy a rendőr tudjon büntetni.

A gyakorlóprogram csak a viusgaszituációhoz szoktatásra készült.

2019. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudod, mindenki elkezdi valahol. Nem ismersz, csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Attól, hogy ez a kérdés felmerült bennem még értem a szabályokat. Egy kreszvizsgával még nem fogom megváltani a világot, ténylegesen úgyis csak akkor fogom a szabályok többségét 100%-ra tudni, ha kikerülök a forgalomba és saját magam tapasztalom, hogy milyen is vezetni. És ezzel nem vagyok egyedül. Egy vizgsaszituációtól szerintem az emberek többsége izgul, és felmerülnek benne kérdések. Ennyiről van szó, de tudom, hogy elhordani egyből az embert egyszerűbb.
2019. jún. 17. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!