Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E-Titán-on a KRESZ vizsgára...

E-Titán-on a KRESZ vizsgára érdemes "csak" az 55kérdéses próbavizsga segítségével gyakorolni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

A szabályokat kell megtanulni, a kérdés-válasz magolás kevés.

Nem csak a KRESZ vizsgán kell az előirt pontszámot elérni valahogy, vezetés közben lesz jelentősége a szabályok ismeretlnek, ott már gondolkodási idő sincs, egyszerüen tudni kell, hogy mi a szabályos.

Forgalmi vizsgán a "közlekedési szabályt sértett" azonnali bukást jelenthet, egyeten hiba elegendő, arról nem is szólva, hogy a biztonságos közlekedés alapja a KRESZ ismerete.

2019. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen a tananyagot elolvastam, a kurzust teljesítettem. Itt csupán arról van szó, hogy maradt felhasználható óraszámom, amit a leghatékonyabban szeretnék kimeríteni. De ha valaki a kérdésekre tudás alapján válaszol és nem tippelve az azt jelenti, hogy tisztában van a dolgokkal, nem?
2019. jún. 24. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg... (én se hagytam kárba veszni ami megmaradt,legyakoroltam az utolsó percig),de azért még más netessel is gyakoroltam (annak különösen örültem amikor egyből felismertem hibát más netes tesztekbe).
2019. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!