Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan is van ez az online...

Hogyan is van ez az online kresz tanfolyam és vizsga?

Figyelt kérdés

Pl. tegyül fel én ennél az autós iskolánál tervezem megszerezni a jogosítványt.

Ehhez előbb kell nekem kresz vizsgát tennem. Ehhez nem tantermi, hanem online tervezek felkészülni.


Nézegetem neten, és látom hogy több weboldal is van e-kresz tananyaggal : [link] [link] [link] [link]


Kérdés : Honnan tudom melyik a legjobb nekem? Vagy kb ugyan olyan mindegyik?


Pl bemennék a hozzám legközelebbi autósiskolába: [link]


Weblapról csak azt látom, hogy van online kresz tanfolyam, de azt nem hogy a fentiek közül melyik tartozik hozzájuk. Hogy van ez? autósiskolába beiratkozásnál választhatom én ki hogy pl az e-titánt online tanfolyamot akarom? Vagy pl csak 1 online kresz tanfolyamot lehet majd választani és az lehet hogy nem olyan jól használható?:P



2019. jún. 25. 22:29
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, az első mondatot elhamarkodtam és a link lemaradt, bár később is szerepel: [link]
2019. jún. 25. 22:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten vannak fönt ingyenes tesztsorok, mint pl a kreszteszt, a másik három link meg ugyanazt at adatbázist használja, amit a NKH a vizsgán.

Online tanulásra van lehetőség, tanterni oktatáson sem noszogatják a tanulókat, egy fizetős szolgáltatás, ahol a tanuló egyéni érdeke a megfelelő tudás megszerzése, ha nem, akkor negbukik a vizsgán.

A vizsga nem online zajlik, kizárólag vizsgaközpontban lehetséges, ahol a csalás szinte kizárt, a terem be van kamerázva, a többi monitorra nincs rálátás, de nincs is értelme lesni, minden monitoron más a kérdés sor.

Az iskola majd a gyakorlati oktatáskor értékelődik föl, vagy le, az egész folyamat kulcsa az, hogy milyen lesz a gyakorlati oktató.

Nem elég a KRESZ vizsgán átvergődni, a gyakorlásokon már alkalmazni is kell a szabály ismeretet, és ott gondolkodási idő sem lesz, kibukik, ha a tanuló fogalmatlan, nem ismeri a szabályokat.

2019. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha online akarsz felkészülni, akkor minden autósiskolában ehhez fognak neked hozzáférést adni: [link] (magánszemélyként nem tudsz hozzáférni, csak iskolán keresztül.)


a vizsga természetesen nem online, oda be kell jelentkezni időben, és meg kell jelenned a kijelölt vizsgabázison. a jelentkezést az általad választott autósiskola megteszi helyetted.


eü. vizsga is kell, ehhez nem kötelező a tanfolyam, viszont otthon, könyvből nehéz lesz megtanulni az újraélesztést babán. pedig ez kötelezően bemutatandó gyakorlat.

2019. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az online tanfolyam az az e-titán és tök jól használható.

Nincs semmi más választási lehetőség.

2019. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2019. jún. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!