Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kétümetű motorok beindításánál...

Kétümetű motorok beindításánál tekintettel vagytok másokra?

Figyelt kérdés

Siófokon voltam kicsit kinyúztóztatni az öreg Pannóniám. Leparkoltam a Petőfi sétányon található parkolóba. Miután kigyönyörködtem magam a parton, elindultam vissza. Pár hellyel odébb másik veteránmotoros kolléga parkolt. Sok ember volt körülöttünk, sokan ettek-itak is, séta közben. Én ilyenkor picit arrébbtolom a gépet, hogy ne az orruk alá füstöljön (főleg ne a gyerekek szívják be az esszenciát). Az előbb említett kolléga nem volt ilyen szívbajos, berúgta, melegítette picit és aztán elviharzott.

Csak én foglalkozok ezzel ennyire?



2019. jún. 26. 15:21
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
61%
Csak te....
2019. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te egy igényes finom ember vagy...nézz körül, és megtapasztalod, hogy ritka vagy, mint a fehér holló...


Persze vannak ilyen embertársaink, csak nem ott, és akkor...

2019. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak te. Én egy hat lakásos társasházban élek. A tároló feletti lakásban nemrég született egy kisgyerek. A születése óta kitolom a robogóm az út széléig és ott indítom be, hogy a zaj miatt ne sírjon.

Nem kért meg rá senki, magamtól cselekszem így, pedig gyerekem sincs.

2019. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!