Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nekem lehet valami bajom ha...

Nekem lehet valami bajom ha az egyik gyerek akivel sétáltam levette a parkolóbüntetést?

Figyelt kérdés

Sétáltunk és levette az autóról a büntetést

Ha visszanézik a kamerát lehet bajom?



2019. júl. 16. 18:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
visszamentem hogy írok egy cetlit de nem volt ott az autó
2019. júl. 16. 19:28
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor jól megszivattátok. Többszörös büntetésről fog értesítést kapni, és nem fogják elfogadni, haogy nem találta meg, mert az őr lefotózta a kocsin a tasakot.


Ha becsületbeli ügy, akkor egyet tehetsz: bemész az ügyfélszolgálatra a tasakkal, és elmondod mi történt, értesítsék ki a tulajdonost az alap pótdíj befizethetőségének határidején belül.

Vagy a gyerekek zsebpénzének a terhére (hogy megtanulják, mindennek következménye van) ki is fizetheted, ez lenne a legkorrektebb.

2019. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De én nem csináltam semmit és én érzem magam szarul
2019. júl. 16. 19:52
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel, hogy te hogy érzed magad?!

De igen, csináltál: nem felügyeltél a kölyködre!

Ő meg jó poénnak tartotta valakinek kárt okozni, nem hülye, pontosan tudja, hogy valami oka van egy-egy ilyen tasaknak.

Amúgy szép kis nevelést kaphatott, ha nincs tisztába vele, hogy más dolgaihoz nem nyúlkálunk hozzá: nem kutakodunk más fiókjába, nem nézzük meg a másik levelét, nem nyúlkálunk más autójához, és nem vesszük le más büntetőcéduláját.


Mivel egy gyerek még jogilag sem büntethető, erkölcsileg és jogilag is kizárólag csak te vagy a felelős!

Ne áltasd magad, hogy semmit nem csináltál, és te érzed magad szarul. És ha nem rendezed le, szarul is fogod magad érezni. Húzzál be azonnal a parkolási ügyféleszolgálatra, és rendezd le, ha embernek szeretnéd magad nevezni, nem gerinctelen hernyónak!

2019. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekem volt.
2019. júl. 17. 09:05
 16/18 A kérdező kommentje:
15 éves a srác miért én vinném el a balhét?
2019. júl. 17. 09:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg a 15 éves srác szüleinek és add oda a tasakot nekik, hogy intézzék el.
2019. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha kibontod a tasakot elm. Nincs benne a rendszáma?

Onnantól kezdve rendőrség rendszám alapján meg lehet a tulaj, max megkéred őket hogy szóljanak neki....

Te szeretnéd azt hogy egy hibád miatt 3 szorosan kellene fizetni mert van egy gyökér?

Te vigyáztál a gyerekre a te felelősséged....

Én olyan pofont vernék a gyerekre hogy a fogait kiköpné. És aki azt mondja hogy a gyereknek jogai vannak arra azt mondom hogy majd akkor ha a kötelességét megcsinálta....

Old meg ha nem tudsz vigyázni a gyerekre....

2020. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!