Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Eger teljes belvárosa fizető...

Eger teljes belvárosa fizető parkolós? . Egri Vár környékén hogy működik a parkolás?

Figyelt kérdés

Elég messziről megyünk, nem szeretném benézni, hogy mire visszaérünk megbüntiznek. Parkolási zónákat kerestem, de amit találtam csak színes vonalakkal jelzi az övezetet, nem terület szerint, nem igazán tudok azon eligazodni fizető parkoló, parkolási zónák, egyéb parkolók terén.

Gárdonyi Géza teret néztem ki, az nincs olyan messze a vártól? Minden segítségnek, tanácsnak nagyon nagyon örülök! Köszönöm ha válaszoltok!


2019. júl. 21. 17:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Mapson keresztül nézegetem a terepet, de az 2011-es...:( Létezik még a Dobó István utcában az őrzött parkoló?
2019. júl. 21. 17:27
 2/2 anonim ***** válasza:

fent a bástya utcánál a vasúti sinek mellett nem fizetős

onnét egy aluljárón keresztül csak pár lépés a vár

2019. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!