Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért ütnek el, rohannak bele...

Laca2016 kérdése:

Miért ütnek el, rohannak bele az autópályán leállósávban álló gépjárművekbe?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Kik?
2019. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:
94%
Talán túl sokan vannak, akik úgy gondolják, hogy a szabályok ( és nem csak az úttesten ) rájuk nem vonatkoznak.
2019. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
nem is gondolnád, hány ember vezet egyszerre félig zombiként egy adott pályaszakaszon. azok közül elég, ha az egyiknek megszűnik a figyelme.
2019. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
A leggyakoribb, hogy szorosan követnek egy kamiont, úgy, hogy az autó jobb oldala mar átlóg a leállósávba. A kamiontól nem látnak semmit előre, nincs is ideje észrevenni a lerobbant autót, mar meg is történt a baj. Én pl ha latok egy autót a leállósávban, mindig kimegyek a belső sávba. Sokakat látok, hogy a full üres autópályán 140el fél méterre húznak el a leállósávban levő autó mellett. Őket sem értem.
2019. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Azert mer fenyevnyire vagyunk a defenziv autozas gyakorlasaban a fejlett nyugati tarsadalmaktol.Soka vezetek nyugaton, de ott kiszamithato mit tesznek a partner vezetok a kozeledben.

Itthon rengeteg idegbajos idiota van aki megy mint az orult tokon-paszulyon keresztulgatlastalanul.

Kulon ruhellem ha valaki 5 meterre

mogottem kovet 120-130 as tempoban.Ilyenkor segitek neki hogy elozhessen.Jobb szabadulni tole.

Kodben itthon fel sem megyek palyara mert eletveszelyes a tempo.A legfontosabb axiomaviszont, hogy mindig a masik sav a gyorsabb!!

2019. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
én pont ezért mondtam fel az autópálya mérnökségen, mert elegem volt hogy 2 percenként egy román kamion rámegy a leállósávra egy helyszíni szemlén. (és a fizetés sem volt túl magas). Az meg nem opció hogy lezárjuk az M1-est csak mert meg kell vizsgálni egy szalagkorlát korróziót.
2019. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!