Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik téli gumit ajánlott...

Melyik téli gumit ajánlott személyautóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok felsorolnam amiket kineztem, hogy milyen téli gumi legyen egy Seat Ibiza személygépkocsira.

Mivel sokat hasznalom (havi 3500km)

Ezért szeretném a legjobbat venni.

-Continental wintercontact ts860

- Bridgestone blizzak lm005

- Nexen winguard snowg wh2

-Dunlop Sp winterresponse 2

Eddig hankook volt de nem voltam megelegedve vele.

Meret egyebkent 185/60 r14.

Elore is Koszi a tapasztalatokat, válaszokat.


2019. szept. 14. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
En a Continentalra szavaznek. Amig kulon szettet hasznaltam az volt az auton a teli es a nyari szett is es nagyon meg voltam elegedve mindkettovel.
2019. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak ezek jöhetnek szóba? Én évek óta téli és nyári szettet egyaránt a japán Falken márkából használom 185-ös és 205-ös méretben és nagyon elégedett vagyok vele.

A Nexen koreai és a legtöbb Kiát és Hyundait azzal szereli fel a gyár, szóval én azt venném ezek közül.

Én azon a véleményen vagyok, hogy az európai prémiumok közül azt a plusz 10-15 ezer forintot csak a márkáért fizeted ki, holott nem tudnak többet. Ha megveszed nyilván rosszat nem teszel vele magadnak.

2019. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Hankook egy alsókategóriás hulladék.

Nem egy gumist tudok aki egyszerűen nem árul Hankook-ot mert régen sokan visszavitték, hogy egyszerűen hulladék és elege lett belőle, hogy mindig őt szidták!


Én ezek közül Bridgestone-t választanám vagy Conti.

2019. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Én a Bridgestine Blizzak LM005-öt választanám, illetve választom is, én is ezt veszem majd. :)

Bár a te méretedben nem tudom mikor lehet kapni, mert létezik, de árukeresőn nem találtam.

Nexent felejtsd el, Dunlop nem rossz, de a Continental azért jobb.

Viszont én ajánlanék még egyet, a Goodyear UltraGrip 9-et.


Üdv!

2019. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!