Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Friss jogsis, bizonytalan...

Friss jogsis, bizonytalan vezető vagyok, egy (számomra) nehezen kezelhető autóval, és holnap 500+ km-t kell vezetnem. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Budapest-Bécs oda-vissza.A ne menjek,és a vezessen más sajnos nem opció.Velem lesz édesapám,aki tud vezetni,de betegségéből adódóan már nem szeretne.A családi autóval fogunk menni,összesen 4-en.Nekem ez az autó elég kényelmetlen,mert kb. semmi nem állítható benne,az alapbeállításokat pedig nagyon nem rám méretezték.Bizonytalan vagyok vele sajnos.Lefulladni nem fulladok le vele,de egyszerűen utálom vezetni,autópályán még nem is voltam vele.Ez az egyik probléma.A másik,hogy alapból kicsit tartok az autópályáktól,gyorsan haladástól,előzgetéstől,mert ugye ilyen helyzetben a kis hiba is nagyon súlyos következményekkel járhat.El látnátok pár jó tanáccsal,hogy hogyan vezessek,mit csináljak,mit ne csináljak?Köszönöm előre is!
2019. okt. 6. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Már pedig ilyen leírás után nem tudok jobbat mondani, mint, hogy ne indulj el. Vezessen más és kész. Nem tudom mi nélkülözhetetlen van Bécsben, de rendeld meg futárral inkább.

Már a két terelésnél véged lesz, mire elérsz Tatabányáig.

2019. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsiságból: milyen autó?
2019. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#2-esnél a pont, a vonatozósdi egyszerre kényelmes és biztonságos.
2019. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!