Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az áruszállítók hogy gondolják...

Az áruszállítók hogy gondolják azt, hogy megállnak a Nagykörúton a külső sávban és kiteszik a “sárga villogót”, és akkor az így rendben van?

Figyelt kérdés

Hát nincs rendben, tessék normális parkolóhelyet keresni, mint mindenki más. Többszáz méteres dugót tudnak okozni ezzel.

A “kedvencem”, amikor milliméterre pontosan akarnak megállni a bolt bejáratához lehető legközelebb, és az sem zavarja őket, ha ez buszmegállóba esik.

Apropó: a rendőrök/közteresek hol vannak ilyenkor? Nem látják, hogy ez megy napi szinten?



2019. okt. 26. 17:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30%

Civil jogsihoz is alap az írni-olvasni tudás. Hivatásos barátunk nem csak a szabályokra tojik, még dicsekszik is vele, elképesztően rossz helyesírással.


Egyébként meg tudom erősíteni őt. Találkoztam olyan rakodóval is, aki a zebrára állt fel a nagykörúton, mégpedig hosszában. Azaz rajta állt teljesen. Találkoztam olyannal, aki alatt leszakadt a híd, menteni kellett a kocsi, árut, és új hidat kellett építeni.

Találkoztam olyan áruszállítóval, aki teljes hosszában végig ment a járdán és veszettül dudált a gyalogosokra, és káromkodott kifelé.

2019. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
45%

Nekem csak egy kérdésem lenne... Kérdező te ezen idegeskedsz, hogy a furgon megáll rakodni, és téged feltart. Akkor mégis hogyan terítse az árut, ha nem áll meg?


Illetve, ez itt magyarországon ilyen nagy probléma benned, mert te mennél és nem tudsz mert feltart, azta és akkor elmúlik a világ mert a furgon pakolt... Tudod nyugati országba, ahol az emberek nem úgy gondolkodnak mint te, ott ez nem okoz gondot. Kikerüli, elmegy mellette, és folytatja az útját, nem pedig megeteti a rákkal.


Pl én is furgonozok, és sajnos a magyar emberekben semmi segítőkészség nincs. Sokszor hosszú perceket állok, hogy beforduljak valahova, mert senki nem engedne be, aztán jön egy külföldi aki villant hogy menjek, erre a tahó magyar dudál mögötte... Példa értékű ez a magyar közlekedési morál...

2020. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!