Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az e-Titán kiegészítő tananyag...

Az e-Titán kiegészítő tananyagának ("Vezetéstechnika - A pótkocsi vontatása") elvégzése mire jó?

Figyelt kérdés
Az elvégzése nélkül is lehet pótkocsit vontatni, ha jól értettem, tehát ez csak tudást ad ezzel kapcsolatban, de semmi "látszata" nem lesz? Ha megcsinálja az ember, attól még a vizsgán nem lesznek ehhez kapcsolódó kérdések, igaz?

2019. okt. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem hogy lenne. De ezt a tudást senki nem fogja elvenni tőled, és bàrmikor jól jöhet. Nem kell làtszatja legyen, a kreszt se elsősorban azért csinàlod hogy legyen látszatja.
2019. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészen véletlenül az nem az "E" kategória tananyaga?
2019. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ugyan itt készültem fel a B kategóriás kresz vizsgámra, nem volt benne semmilyen pótkocsival kapcsolatos kérdés. Főként a táblákat és a kereszteződéseket kell tudni hogy kinek van elsőbbsége, mert ebből van a legtöbb pont.
2019. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!