Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Igaz hogy a vizsgazok par...

Igaz hogy a vizsgazok par szazalekat meg kell buktatni?

Figyelt kérdés
Multheten vizsgaztam vezetesbol es hat a vb eleg bunko volt velem mar amikor odajott a kocsihoz akkor is meg utvonalat se kellett huznom ja es olyan iranyba mentunk amit kb 1x gyakoroltunk az oktatommal azokat voltak a hibaim hogy be kellett sorolni egy 3savos utra es ramentem a zarovonalra majd az hogy 65el mentem a 70es tablanal de szerinte ott 60as tabla volt de oke olyan ideges voltam meg nem akartam vitatkozni belatom hogy hibaztam a zarvonalnal de nem lehetett volna kicsit elnezobb nektek hanyadik alkalomra sikerult a vizsga
2019. nov. 3. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudni, hogy mennyire igaz ez a a varosi legenda. Viszont teged ez nem érint hiszen jogosan buktatták meg. Nem tunsz valami nagy eszlenynek...
2019. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Normalisan tettem fel a kerdest mit kell eszlenyezni?
2019. nov. 3. 13:18
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

NEM, nem KELL megbuktatni pár százalékot, hanem mindig vannak, akik nem felelnek meg a vizsgakövetelményeknek!

Ha téged azért megbuktattak, mert nem vettted figyelembe a záróvonalat, meg 60 helyett 65-tel mentél (mert elhiheted, nekii van igaza ebben is), akkor jogos.

Csak olyanokat engedhetnek át, aki rendesen tud vezetni, és ismeri a szabályokat, is, figyelni képes a táblákra is vezetés közben. És nem engedhetnek át elnézésböl, mert ezzel csak mások életét veszélyeztetnék!


(Nekem elsöre sikerült a vizsga)

2019. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem igaz.


Te is belátod, hogy hibáztál, nem tudom min vagy meglepődve.

2019. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azert irtam hogy allitolag 60as tabla volt mert direkt elmentunk arra kocsival es 70es tablva volt utana volt egy 40es tabla ahol valami munkat vegeztek de azt figyelembe is vettem es lassitottam
2019. nov. 3. 13:23
 6/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, a zarovonalas hiba igyis-ugyis azonnali bukást er, tehát jogos volt. És biztos voltak még hibavonalaid is.


Az eszlenyezest arra írtam hogy ez egy kiskamasz gyerekes hisztije, amit csinálsz. Mellesleg hasznalhatnal irasjeleket.

2019. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jo de az milyen mar hogy egy utvonalat kb 25x begyakorlunk es vizsgan meg olyan utvonalon visznek amerre 1x 2x voltam kb
2019. nov. 3. 14:02
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

na milyen. majd az életben is csak arra mész amerre gyakoroltad a tanulás alatt?

ne hisztizz, én is megbuktam elsőre, mész legközelebb.

2019. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Pont az ilyen kommentjeid mutatják meg hogy még teljesen alkalmatlan vagy a jogositvanyra.
2019. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Szánalmas, amit művelsz, szerinted mindenki hülye, csak te vagy helikopter.... mindenféle kibúvókat keresel, holott egyértelmű a leírásodból is, hogy jogosan buktál meg.

A forgalmi vizsga nem arról szól, hogy begyakorolt útvonalon kell végig menni, ha nem vagy képes az oktatód jobbra-balra-egyenesen utasításait, a szabályokat betartva követni, függetlenül attól, hogy merre is mentek, nem tudsz vezetni, megbuksz...

Nincsenek fix útvonalak, nekem ezt az oktatóm elmondta a vizsga előtt, de azt is, hogy nekem nem arra kell koncentrálni, hogy hol járunk, a feladat annyi, hogy a szabályokat betartva kövessem az utasításait, ha pl "ott ahol a szabály engedi" elhangzik, annak is oka van.

A vizsgán jártunk olyan helyen is, ahol előtte soha, és nem volt bunkó a vizsgabiztos, sőt kifejezetten rendes fazon volt, behúzott ugyan néhány hibapontot, de kit érdekel...

Fölösleges hisztizned, pláne nevetséges kifogásokat keresni, már a záróvonal érintésénél azonnal megbuktathatott volna, ha akar...

2019. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!