Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Igaz hogy a vizsgazok par...

Igaz hogy a vizsgazok par szazalekat meg kell buktatni?

Figyelt kérdés
Multheten vizsgaztam vezetesbol es hat a vb eleg bunko volt velem mar amikor odajott a kocsihoz akkor is meg utvonalat se kellett huznom ja es olyan iranyba mentunk amit kb 1x gyakoroltunk az oktatommal azokat voltak a hibaim hogy be kellett sorolni egy 3savos utra es ramentem a zarovonalra majd az hogy 65el mentem a 70es tablanal de szerinte ott 60as tabla volt de oke olyan ideges voltam meg nem akartam vitatkozni belatom hogy hibaztam a zarvonalnal de nem lehetett volna kicsit elnezobb nektek hanyadik alkalomra sikerult a vizsga
2019. nov. 3. 13:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Teljesen ismeretlen úton is kéne tudnod vezetni szabályosan, szóval az nem érv, hogy nem gyakoroltad be az útvonalat.

Hibáztál, megbuktál, ennyi. Remélhetőleg tanultál belőle és legközelebb sikerülni fog.

Amíg ilyen hisztis hülyegyerekként viselkedsz, addig jó is, hogy nem kapsz jogsit.

2019. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha lenne is ilyen előírás, akkor azt bíróságon meg lehetne támadni és hatalmas botrány kerekedne belőle. Ez a része tehát nem igaz a szóbeszédnek.

Az viszont igaz, hogy vannak korrupt vizsgabiztosok és oktatók, akik direkt arra játszanak, hogy minél több pénzt beszedjenek tőled (feketén), de a leírásod alapján az esetedben nem erről volt szó. Egyébként ezt úgy próbálják kivédeni az autósiskolák, hogy az oktatónak általában bónuszt adnak, ha elsőre átmegy a tanulója, így neki is érdeke lesz, hogy átmenj a vizsgán. Ha a vizsgahely korruptságára gyanakszol, akkor pedig jogodban áll két vizsgabiztost kérni, illetve vizsgázhatsz másik városban is, ha úgy tetszik.

2019. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Vagom csak mas meg olyanokat mondott hogy ugyis atment hogy nem indexelt stb hat mindegy remelem kovire sikerul
2019. nov. 3. 16:35
 14/18 anonim ***** válasza:

#13-ra:


Benne leszel a köv. vizsgán is a 10%-os kötelező buktatásban. :D

2019. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Az irányjelzés elmulasztása csak hibapontot ér, a záróvonal átlépése viszont azonnali bukás.
2019. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15: Az irányjelzés elmulasztása is bukást jelent (8.6-os pont a minősítőlapon). Szerintem ott volt valami más is, amiért mégis elnézték neki, pl. mert az volt az egyetlen egyszeri hibája vagy csak szimplán pont nem vette észre a vizsgabiztos azt az egy kimaradást. Ellenben a kérdező több olyan pontot is vétett, amik önmagukban is bukást jelentenek, így, ebben a formában ezt már nyilván nem lehet elnézni, még ha jószívű is az ember.
2019. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha már felmerült a minősítőlap, belinkelem:

[link]


A "B" kategória az 52. oldalon látható, érdemes tanulmányozni, hogy mikre kell figyelni.

2019. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszonom! Az meg valoszinu ratett egy lapattal hogy nagyon ra paraztam de gondolom ez megszokott kovinel legalabb mar tudom hogy zajlik az egesz
2019. nov. 3. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!