Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetni tanulok,20 óra van...

Vezetni tanulok,20 óra van meg. Meddig van időm?

Figyelt kérdés
Babát várok, nem biztos, hogy a szülésig sikerül levizsgáznom. Ha nem, de a 30 óra megvan, mennyi ideig tudom befejezni? Ha pl márciusban újra mennék, egyből lehetne vizsgázni? Most azt ne vegyük bele, mennyit felejtek.
2019. nov. 6. 15:21
 1/4 A kérdező kommentje:
A tanfolyamot majusban kezdtem, a kresz augusztus végén lett meg, a vezetést szeptember közepén kezdtem.
2019. nov. 6. 15:23
 2/4 anonim ***** válasza:
A sikeres elméleti vizsgától számítva két éved van rá, hogy sikeres forgalmi vizsgát tegyél. Tehát bőven ráérsz. Több hónapnyi kihagyás után biztos hogy nem visznek egyből vizsgára, de ezt az oktatódtól kellene megkérdezni.
2019. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az okés, csak "jogilag" érdekelt :)
2019. nov. 6. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 2019 augusztusában tettél kresz vizsgát, akkor 2021 augusztusáig kell sikerülnie a forgalmi vizsgának.
2019. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!