Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nekitolattam egy autónak,...

Nekitolattam egy autónak, látszolag nem serult meg es nem irtunk betetlapot. Utolag lehet e belole problemam?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Elméletileg igen. Gyakorlatban meg 99% hogy nem lesz.
2019. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remelem nem lesz semmi
2019. nov. 24. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a tulajdonossal közösen megegyeztetek abban,hogy hagyjátok az egészet a pxcsába,te mész jobbra ő balra,onnantól utólag nincs joga reklamálni!
2019. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fényképezett, akkor lehet. Ilyenkor egy darab papírra írni kell egy nyilatkozatot, hogy nincs követelésed, neki sem. Két külön papír, aláírva, helyszín, sz.ig számmal.


mert sosem lehet tudni(én tanut is keresnék, vagy fényképeznék.)óóóó...elófordult már velem, hogy hetek múlva meggondolta...csak én résen voltam, amire nem gondolt.

2019. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
#4 jogos felvetés
2019. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Minden esetben azonnal fényképezni kell, és lepapírozni se árt.
2019. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
49%

ha en szük paroloba parkolok altalabba csinalok fenykepet


kik parkolnak melletem???

2019. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Igen, lehet problémád. :-(

Kolléganőm kb. 2 hónapja pont így járt: nekikoccant az előtte lévőnek, látszólag semmi sérülés, ebben ott megegyeztek; aztán az illető meggondolta magát, és a rendőrségen keresztül (mert csak a rendszámot tudta) megkereste a kolléganőmet, és benyújtott egy javítási számlát a lökhárítóról.

2019. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerencsés esetben csak a javítás költségét kéri, amit nem tudsz bizonyítani, hogy nem te okoztál. Aztán meg jelentkezik két szavahihető szemtanú, aki igazolja hogy bizonyisten te elhagytad a helyszínt. És még akár azzal is előjövet, hogy a baleset kései hatása miatt micsoda egészségkárosodást szenvedett. Ahogy írták, jobb lepapírozni!
2019. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!