Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegnap a tesco parkolojaban...

Tegnap a tesco parkolojaban nekitolattam egy autonak Feloran at vartam a tulajt de nem jott ogy elovettem egy cetlit es a telefonszámom es a egy bocsanatkerest irtam neki es ratettema szelvedore De azota nem hivott Ilyenkor mi a helyzet? Mit tegyek

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem jelentkezett, ne foglalkozz vele.
2017. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Nem rég volt egy kérdés, ami hasonló eset volt. A károsult sokkal később hívta az okozót.


Kövezzetek meg, de én már azt teszem amit a többség: ha nincs látható sérülés és nem látta senki, akkor megyek a dolgomra.

Én is hagytam párszor cetlit de egyszer se hívott fel senki.

2017. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemcso ***** válasza:

Ha nem hívott, akkor nem hívott, eset vége.

Nekem kétszer volt olyan esetem, hogy a céges kocsimban okozott más kárt és hagyott cetlit. Ebből egyszer csak azért maradt meg a cetli, mert esni kezdett az eső és elinditva az ablaktőrlőt tünt fel a papír. Ha nem esik a menetszél elvitte volna. :)

2017. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2017. jan. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!