Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fizetős úton ment egyik...

Fizetős úton ment egyik családtagunk itt Magyarba, egy évre rá (most) kaptunk bírságot de nem Magyarországról, hanem külföldről. Ilyenkor van lehetőség reklamálni vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés

2019. januárra szól.. 350 eurós bűntetés, de semmilyen képet nem kaptunk csak a rendszámot. Az autó osztrák okmányokkal rendelkezik. feladó: Europarking Collection Plc - London // Perfekte Finanzial Services - Wien

Miért egy év után küldik ide?



2020. febr. 11. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

utána kell menni a dolgoknak, izélgetni kell őket!

a lényeg, hogy mindenről amit csináltok legyen papír, hogy bizonyítani tudjátok, hogy a bünti kézhezvételétől számított 1-2-3 napon belül fellebbeztetek, szóltatok, stb.

Ha nem tudják behajtani akkor meg abba fognak belekötni hogy nem tartottáktok be a határidőket

leveleket tértivevényesen küldjétek!

2020. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! Megírom majd mi lett az ügyből.
2020. febr. 12. 10:22
 13/14 Gyula89freddy válasza:

nekem többször volt gyorshajtásom Ausztriába párszor küldtek ki csekket de sose fizettem be. Ennek úgy 5 éve de eddig még nem szóltak. igaz ezek ilyen 80-90 euros csekkek voltak. Ez csak a személyes véleményem de én tuti nem fizetném vissza. anno azzal riogattak mindenkit hogy majd az itteni NAV meg igy meg úgy majd behajtja. kiküldték 2 honapra rá meg kiderült hogy ott bent a rendszerben csalók voltak és saját zsebbe szedték a bírságot(Úgylehet magyarok is voltak benne). nem tartom elképzelhetetlennek hogy most is erről van szó. Akit be ilyeszt az fizet az jó. Aki meg nem hát az pech. Mondod hogy Osztrák okmányok. szerinted nincs ott olyan hatóság aki ezzel foglalkozik. azt neked már réges régen ki kellett volna küldeni. Nem egy év múlva, meg egy londoni behajtó cég....

Der ez csak az én véleményem

2020. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Utánajártam és sikerült fényképet kérnem, a rendszámot elnézték. Elnézést kértek, a blokkal és a kocsi papirjaival tudtuk igazolni.. Azért okoztak egy álmatlan éjszakát 😁😂
2020. febr. 12. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!